Bkmkitap alışverişim gözükmüyor

ismetK0

Hectopat
Arkadaşlar yoğun öneri üzerine Kitap | bkmkitap.com - Türkiye'nin Kitapçısı sitesinden alışveriş yaptım ve 52 lira 25 kuruş değerinde 2 adet ürün aldım, ödemeyi onayladığım anda tarayıcım hata verdi (bu hataları başka yerlerde de gördüm). Bu olay veya benzeri sizde de oldu mu?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (121).png
    Ekran Görüntüsü (121).png
    13,2 KB · Görüntüleme: 240
  • Ekran Görüntüsü (122).png
    Ekran Görüntüsü (122).png
    27,9 KB · Görüntüleme: 235
  • Ekran Görüntüsü (123).png
    Ekran Görüntüsü (123).png
    37 KB · Görüntüleme: 187
Son düzenleyen: Moderatör:
Evet 52 lira 25 kuruşluk bir kesinti olmuş.

Hocam bende hep oradan alışveriş ederim. Attığınız fotoğraflara göre sipariş oluşturulmuş ama boş bir sipariş kargo bedeli bile gözükmüyor. Pazartesi arayın. Veya maili kontrol edin. Kargo takip numarası göndermiş olmaları gerek. Onu bir sorguların ne çıkacak diye.

Hocam bende hep oradan alışveriş ederim. Attığınız fotoğraflara göre sipariş oluşturulmuş ama boş bir sipariş kargo bedeli bile gözükmüyor. Pazartesi arayın. Veya maili kontrol edin. Kargo takip numarası göndermiş olmaları gerek. Onu bir sorguların ne çıkacak diye.
Peki şuan iptal etme işlemi uygulasam para direkt hesabıma yatar mı?

Emin olmamakla beraber sanırım site altyapısını yeniliyor. Logo falan değişmiş. Benim de daha önce yaptığım alışverişleri öyle gösteriyor.

Dosya Ekleri

• 20210116_192140.jpg
    20210116_192140.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 269
Merhaba, ben de az once sipariş ettim. Bende de ekran boş. Bayram tatili diye mi böyle oldu acaba?
Sanırsam evet çünkü F5 yaptığımda siteyi ne yeniliyor ne de bir şey yapıyor içime büyük bir su serptiniz teşekkür ediyorum.

Bende az önce sipariş verdim ama ekran boş. sizde nasıl bir süreç oldu bilgi verir misiniz? geldi mi kitaplar?

Yeni konular

Geri
Yukarı