Black Desert indirilemiyor

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhabalar, oyunu Steam'den 30 GB indirdim. Sonra açtım dedi ki 46 GB daha indireceksin. Çok saçma gelse de arkadaşlarımda da aynısı olduğundan tamam dedim indirmeye başladım. Ama inmiyor. Bildiğiniz inmiyor. Disk de kullanmıyor. Ama indirmiyor. Aşırı yavaş. Hani ekranda 420Kb/s yazsa da 1mb olsa da 13.5GB'a takılı durumda şu an. Sürekli böyle oluyor. 1.5'te takılıyor, 3'te, 5'te... Ne yapmam gerek? Bu arada arkadaşlarım da aynı sorundan mustaripti. 2 gün falan beklediler indirmek için.

1605881115846.png

Toplam boyuta bakınca doğru. Ancak oyun inmiyor.

1605881193695.png

İndiriyor sadece %1'de takılıyor 1 gün falan bırak sorun çözülmezse indirme sırasında PC'yi yoran şeyleri kapatıp denersin.

%1 olması sorun değil indirilen dosya boyutu aşırı düşük. Yükselmiyor adeta.
Oyunda leş gibi bir client var arkadaşlar. .pap uzantılı yüzlerce dosya var. Nereye kadar inmişse, en son nerede kalmışsa o dosyadan itibaren elle indirip "patch_temp" klasörüne atarsanız clientin rezalet indirmesine takılmazsınız. Gerekli dosyalar burada: [Bildirim] Yama İndirme Rehberi | Black Desert

1605966022317.png

Son düzenleme:
%1 olması sorun değil indirilen dosya boyutu aşırı düşük. Yükselmiyor adeta.
Oyunda leş gibi bir client var arkadaşlar. .pap uzantılı yüzlerce dosya var. Nereye kadar inmişse, en son nerede kalmışsa o dosyadan itibaren elle indirip "patch_temp" klasörüne atarsanız clientin rezalet indirmesine takılmazsınız. Gerekli dosyalar burada: [Bildirim] Yama İndirme Rehberi | Black Desert

Eki Görüntüle 745462
Kanki elle yaptıktan sonra direk oyuna girebilecek miyim

Geri
Yukarı