Black Desert Nasıldır?

Gereksiz bir oyun tamamen şans ile gelişiyorsun. 1 Hafta aralıksız oynayıp biriktirdiğin para ve değerli eşyalar 30 dk bilemedin 1 saat içinde uçup gidebiliyor. Zaten oyuncu sayısı da azalmaya başladı 1-2 bilemedin 3 aya oyuncu kalmaz.

PvE oynuyorum çok eğlenceli. Hikaye kısmında ilerledikçe çeşitli ödüller geliyor. Onun yanında her etkinlikte tonla eşya veriliyor. Etkinlik oldu mu ekstradan ödül. Gelişim sanıldığının aksine o kadar zor değil. Yok PvP işine girerim diyorsan +'lı silah bulman lazım. Onun için de para lazım. Para biriktirmek zor değil ancak + işine girdin mi arkadaşın dediği gibi iş şansa dönüyor. Hangi oyuna şans işi girerse o oyundan soğutur.

1500 saat oynama sürem var. Çoğu aktif olarak oynandı. Kesinlikle öneriyorum. İtemleri + basmak yerine +lı aldığın sürece çok çabuk gelişirsin. Sana tek tavsiyem ilerde tet rulet deneme :). Ayrıca oyuncu olarak gayet iyi şuan. Oyuncunun düşmesi çok normal ( yaz bitti ) ki öyle de 3 aya bitecek cinsten bişey yok.

Steam'den alıp da pişman olduğum tek oyundur. Parasında değilim de o parayı yere düşürsem daha iyiydi en azından başka yardıma ihtiyacı olan biri bulabilir. Çok vakit harcanması gereken C9 çakması bir oyun bir de arkadaşlarla girdik o haldeyken bile sarmadı düşün :) Bence gereksiz bir oyun.

Black Desert oyununu almayı düşünüyorum, nasıldır ?
İlk başta gerekli şeyleri almak için efsanevi paket ile başlayıp ek olarak 300 TL yatıracaksın. Daha sonra aylık 50 tl vereceksin her ay bunları yapıp üzerine bir de günde 12 saat oyunda olman gerek. Ayrıca senin 10 saate slot keserek kastığın parayı birisi gelip gerçek para ile 5 adet kostüm alıp satarak 10 dk içerisinde yapabilir.

İlk başta gerekli şeyleri almak için efsanevi paket ile başlayıp ek olarak 300 TL yatıracaksın. Daha sonra aylık 50 tl vereceksin her ay bunları yapıp üzerine bir de günde 12 saat oyunda olman gerek. Ayrıca senin 10 saate slot keserek kastığın parayı birisi gelip gerçek para ile 5 adet kostüm alıp satarak 10 dk içerisinde yapabilir.
Oyun MMORPG oyunu. Bana bildiğin varsa çok zengin birinin MMORPG oyunların da para yatırıp da kısa yoldan item yapamadığı oyun söyler misin?

Oyun MMORPG oyunu. Bana bildiğin varsa çok zengin birinin MMORPG oyunların da para yatırıp da kısa yoldan item yapamadığı oyun söyler misin?

BDO dan önce Tera Online oynadım. Yoktu p2w falan ama şu an nasıldır bilemem.

Ayriyeten öyle ha deyince de para kasılmıyor. Belli bir saatini ayırman lazım. Eğer başına oturup uzunca bir süre kasarım diyorsan da sıkıntı yok yaparsın para ama yine uğraştırır.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı