Black Desert Online hala oynanır mı?

Her ne kadar şu anki oturumum 3000 dakikadır sürüyor olsa da oyunda insan sayısı çok az. Bosslar asla ölmüyor. (garmoth hariç) ben de çok uzun süredir oynadığım için artık oyunda içerik bulamıyorum ve iyice sıkmaya başladı. Bu yüzden bir gelecek göremiyorum.

1663624968352.png

Eskiden oynamışlığım var ama şu an ne halde bilemem, gerçi başlamak fena olmaz ama sen bilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu 12.000 saat profesyonel olarak oynamış ve tüm karakterlere hakim bir oyuncuyum 730 GS berserk main hesap ile Siege'nin PvP'nin dibine dibine vurmuş oyunun keyfini alıp bırakmışımdır şu an sana tavsiyem amacın PvP odaklımı olacak yok ben safe oyuncuyum bana kimse karışmasın drama sevmiyorum tarafında mısın eğer ki solo takılan sosyal olmayan biriysen geç otunu topla lifenı yap ama PvP dersen kesin bir büyük bir klana girmen gerekli şu an başlamak mantıklı mı dersen ben EU sunucularında oynamanı isterim ne kadar pahalıda olsa oyun içi satın almalar kesinlikle EU'da oyna Mena'ya Steam'e bulaşma.

Oynamayı bırakalı uzun zaman oldu sizce bu oyunda bir gelecek var mı? Yeniden başlamayı tavsiye eder misiniz?
Popülasyon takıntın varsa EU’da oyna. Eğer ben oyunun tadını çıkarıp bitirmek sıkılıp bırakmak istiyorum diyorsan Mena serverinda da oynayabilirsin. Şehirden şehire ışınlanma geldi. Sezon konsepti geldi. Denemelisin.

Geri
Yukarı