Black Desert Online nasıldır?

ImmuneSyndrome

Hectopat
Yer
UK Parliament Building
Daha fazla  
Meslek
Engineer
Millet selam önceden konular açılmış ama güncel olarak sormak istiyorum. Aranızda oyunu oynayan var mı? Sizce oynanır mı? Paket istiyor başlangıçta sizce hangisini almalıyım? Oyunu indirdim yaklaşık 35 GB'lık bir dosya boyutuna sahip(ama ben 76 GB indirdim nasıl iş anlamadım.). Yardımcı olan olur diye buraya sığındım görüşlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

7/24 memur gibi farm yapman gerekecek. Farm yaparken envanter ağırlığı olayı var bu yüzden bir 200 TL'yi gözden çıkararak başlamak lazım. MMO seviyorsan ArcheAge'ye bakmanı öneririm.

Benim çok sevdiğim bir oyun. 1-2 yıl civarı da oynadım. Fazlasıyla tekil ancak çok geniş kapsamlı bir oyun. Bu tarz oyunları seviyorsanız ve çok boş vaktiniz varsa tavsiye ederim.

7/24 memur gibi farm yapman gerekecek. Farm yaparken envanter ağırlığı olayı var bu yüzden bir 200 TL'yi gözden çıkararak başlamak lazım. MMO seviyorsan ArcheAge'ye bakmanı öneririm.
Oyunu inceleyenlere baktım fakat biraz sims gibi bir oyun olmuş :D
Benim çok sevdiğim bir oyun. 1-2 yıl civarı da oynadım. Fazlasıyla tekil ancak çok geniş kapsamlı bir oyun. Bu tarz oyunları seviyorsanız ve çok boş vaktiniz varsa tavsiye ederim.
Çok boş vaktim yok gün içerisinde max. 3 saat vakit ayırabilirim. Boş günlerimde 5 saate kadar yükseltebilirim.

Oyunu inceleyenlere baktım fakat biraz sims gibi bir oyun olmuş :D
Yaklaşık 3000 saatim var oyunda :) Oynayabileceğin en iyi MMO bence. Deniz savaşları, kale savaşları, arena sistemi, farklı meslek seçenekleri gibi bir çok artısı var. BDO nun da 3-4 kat üstünde bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Archeage, P2W oyunlarda başı çeker. Hem de oyuncu sayısının azaldığını gördüm. Bunları göz önüne aldığımızda BDO daha iyi bir seçenek gibi gözüküyor.

İçerik zenginliği konusunda lafım yok. En zengin içeriğe sahip MMO olabilir.

4-5 sene önceydi sanırım ArcheAge oynuyorduk. Çok da keyif alıyorduk ama aşırı p2W. BDO'da kafa dağıtmalık oynayacaksan herhangi bir ödeme yapmak zorunda değilsin. Zaten bir şeyler satın alarak daha güçlü olmak gibi bir kafa yok oyunda. Oyunda aldığın şeylerin neredeyse tamamı hesaba ekleniyor ve senin bazı şeyleri daha rahat yapmanı sağlıyor. Hiçbirini almadan da vakit geçirmek için oynayabilirsin.

Aktif olarak oynuyorum ve 4K küsur saatim var. P2W bir oyun değil sadece belli başlı sahip olman gereken sana avantaj sağlayacak şeyler var bunları zaman içinde alabilirsin. Petler ağırlık limiti env slotu vs. Oyun tamamen Klan savaşları üzerine kurulu ve o ortama bir kez girip tadını aldığında bırakamıyorsun.

Geri
Yukarı