Black Desert Online nasıldır?

Aktif olarak oynuyorum ve 4K küsur saatim var. P2W bir oyun değil sadece belli başlı sahip olman gereken sana avantaj sağlayacak şeyler var bunları zaman içinde alabilirsin. Petler ağırlık limiti env slotu vs. Oyun tamamen Klan savaşları üzerine kurulu ve o ortama bir kez girip tadını aldığında bırakamıyorsun.
Oyunu oynuyordum fakat az önce sildim. Harika bir oyun grafik olsun oynanış olsun hiç böyle bir oyun oynamamıştım ama çok karışık bir oyun ve ben tek başıma bu işin içinden çıkamam maalesef :D.

Oyunu oynuyordum fakat az önce sildim. Harika bir oyun grafik olsun oynanış olsun hiç böyle bir oyun oynamamıştım ama çok karışık bir oyun ve ben tek başıma bu işin içinden çıkamam maalesef :D.
İlerde daha neler görüceksin bir bilsen :D iyi kurtarmışsın kendini. Mesela bir yükseltme yapacaksın fs kastın o fs ile başka bir itemi basmak için saklamak istiyorsun ama o saklamak için senden inci istiyor. Veya yan hesabına geçip ondan basman gerekiyor. Buda zamandan harcamak demek ve bunun hiçbir eğlencesi yok kanser ediyor insanı. Boşa giden zaman inanılmaz fazla. P2w değil diyenlere bakma onlar 1000 tl yatırmıştır oyuna. Eski oyunculara yetişebilmen için günde 7 saat boyunca aynı slotları kesmen gerekiyor. Oyunun grafiklerinin iyi olması belli bir süreden sonra farketmiyor çünkü herkes slotları dönerken çok uzun saatler grind yaptığı için gözleri yormaması için grafikleri en düşüğe çekip skill efektlerini kapatıyorlar.

İleride daha neler görüceksin bir bilsen :D iyi kurtarmışsın kendini. Mesela bir yükseltme yapacaksın FS kastın o FS ile başka bir itemi basmak için saklamak istiyorsun ama o saklamak için senden inci istiyor. Veya yan hesabına geçip ondan basman gerekiyor. Bu da zamandan harcamak demek ve bunun hiçbir eğlencesi yok kanser ediyor insanı. Boşa giden zaman inanılmaz fazla. P2W değil diyenlere bakma onlar 1000 TL yatırmıştır oyuna. Eski oyunculara yetişebilmen için günde 7 saat boyunca aynı slotları kesmen gerekiyor. Oyunun grafiklerinin iyi olması belli bir süreden sonra fark etmiyor çünkü herkes slotları dönerken çok uzun saatler grind yaptığı için gözleri yormaması için grafikleri en düşüğe çekip skill efektlerini kapatıyorlar.

2024'e gireceğiz kendi yorumlarımıda yapayım oyuna başlamak isteyenleri tutmam başlayın çünkü oyun hala aktif her çarşamba güncelleme geliyor evet dediğiniz gibi 7 saat farm atman gerekiyor bir yere kadar doğru 2. karakterimi 1 haftada 550GS yapmıştım 0'dan günde 6 7 saat oynayarak (kolay değil yardımlar alarak yaptim) klan savaşları boss kesmece deniz savaşı kale kuşatma fetihler falan bayağı eğlenceli ama oyunu bayağı bir oynaman lazim ve de at sürmeyi seviyorsanız bence ideal bir oyun atlar bayağı zevkli sürmesi falan :D ama oynanışa gelirsek aşırı zor diyebilirim skill atması olsun movement falan 1 2 hafta aralıksız oynayınca alışıyorsun ama gene de yeni başlayanları zorluyor son olarak şunu diyebilirim tek oynamayın arkadaşınızla oynayın ve Client'ten oynayin Steam'den değil şu an Steam dolara geçti oyunda belli başlı şeylere para yatırmanız gerekiyor bazen bu yüzden Client zam almiyor sabit fiyat iken Steam'den dolarla alıyoruz herkese iyi sosyaller ^^

2024'e gireceğiz kendi yorumlarımıda yapayım oyuna başlamak isteyenleri tutmam başlayın çünkü oyun hala aktif her çarşamba güncelleme geliyor evet dediğiniz gibi 7 saat farm atman gerekiyor bir yere kadar doğru 2. karakterimi 1 haftada 550GS yapmıştım 0'dan günde 6 7 saat oynayarak (kolay değil yardımlar alarak yaptim) klan savaşları boss kesmece deniz savaşı kale kuşatma fetihler falan bayağı eğlenceli ama oyunu bayağı bir oynaman lazim ve de at sürmeyi seviyorsanız bence ideal bir oyun atlar bayağı zevkli sürmesi falan :D ama oynanışa gelirsek aşırı zor diyebilirim skill atması olsun movement falan 1 2 hafta aralıksız oynayınca alışıyorsun ama gene de yeni başlayanları zorluyor son olarak şunu diyebilirim tek oynamayın arkadaşınızla oynayın ve Client'ten oynayin Steam'den değil şu an Steam dolara geçti oyunda belli başlı şeylere para yatırmanız gerekiyor bazen bu yüzden Client zam almiyor sabit fiyat iken Steam'den dolarla alıyoruz herkese iyi sosyaller ^^
Hocam ben sildikten sonra tekrar yükledim. Şu an 700 GS var. Bir tane Life hesabı var. Silip bırakmayı çok denedim ama bunun gibisi gerçekten yok piyasada. Ben oyuna para da yatırdım ve gram pişmanlık duymadım. Çok fazla zevk alarak oynadığım oyunlardan biridir kendisi. Oyuna her hafta güncelleme gelmesi harika bir olay. Fakat şu sıralar oyuncu sayısının artışından kaynaklı çok fazla lag oluyor oyunda. Buna da bir çözüm gelirse muhteşem olacak. Benim de naçizane tavsiyem mutlaka siteden hesap açın ve ileride satmayı düşünürseniz; sıfırdan bir e-mail açın. İyi sosyaller..

Hocam ben sildikten sonra tekrar yükledim. Şu an 700 GS var. Bir tane Life hesabı var. Silip bırakmayı çok denedim ama bunun gibisi gerçekten yok piyasada. Ben oyuna para da yatırdım ve gram pişmanlık duymadım. Çok fazla zevk alarak oynadığım oyunlardan biridir kendisi. Oyuna her hafta güncelleme gelmesi harika bir olay. Fakat şu sıralar oyuncu sayısının artışından kaynaklı çok fazla lag oluyor oyunda. Buna da bir çözüm gelirse muhteşem olacak. Benim de naçizane tavsiyem mutlaka siteden hesap açın ve ileride satmayı düşünürseniz; sıfırdan bir e-mail açın. İyi sosyaller.

Aynen öyle destekliyorum bu arada Discord adınızı verebilir misiniz acaba. Sizi eklemek isterim beraber oynayabiliriz :D

Geri
Yukarı