Black Desert Online oynanır mı?

Dermandede

Hectopat
RAM
16
Ekran kartı
GTX 1650 Tİ
İşlemci
İ5 10300 H
Merhaba arkadaşlar, Black Desert Online başlamak istiyorum ama pek bir bilgim yok acaba oynanır mı? Hangi karakteri açmalıyım hangi sınıfta oynamalıyım? Eskiden Metin2'de okçu ve şaman karakterleri oynuyordum. Bunlar gibi uzaktan saldırı yapan karakter ve sınıf önerebilir misiniz? Ek olarak oyun için Discord kanalı var mı? Bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

Bence oyun çökme aşamasında çok Online oyuncusu yok en azından TR serverında oynanmaz.

Merhaba arkadaşlar, Black Desert Online başlamak istiyorum ama pek bir bilgim yok acaba oynanır mı? Hangi karakteri açmalıyım hangi sınıfta oynamalıyım? Eskiden Metin2'de okçu ve şaman karakterleri oynuyordum. Bunlar gibi uzaktan saldırı yapan karakter ve sınıf önerebilir misiniz? Ek olarak oyun için Discord kanalı var mı? Bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.
Kesinlikle öneririm. Ben hayatımda bu kadar geniş içerik sahibi MMO görmedim. Aşçılığından tut denizciliğe, at eğitiminden tut tarıma oradan avcılığa her şeyine kadar var oyunda. Bu oyunda tek olman seni çok düşürmez çünkü tek oynamaya daha müsait ama savaş klan falan diyorsan zaten bir sürü var DC katılır tanışırsın herkesle. Bir tek oyunu çok rahat oynamak için belirli aralıklarla değerli çanta alman gerekiyor. Oyunda birçok artı yönü var o olmadan tıkanabilirsin. Sezon konsepti de eklendiği için çok daha zevkli bir hale geldi. Denemelisin… Karakter açısından amatörler için hem tank hem yüksek hasar verebilen Guardian classını öneririm. Striker’da oynayabilirsin. Yeni sezon başladı ödüller iyi oluyor kaçırma derim.

Geri
Yukarı