Black Friday 250 TL civarı kulaklık önerisi

MH530'un mikrofonu kötü diye biliyorum (MH320 ile karıştırmış olabilirim) ve kaba bir kulaklık. Corsair HS50 daha iyi olabilir.
İkisi arasından, benim önerim Corsair HS50.
Bütçeyi delip HS60 alabilirim? önerir misiniz farkları ne veya başka bir model? Sanal 7.1 olduğu için aradaki fiyat farkına değeceğini sanmıyorum?
İkisi arasından, benim önerim Corsair HS50.
SteelSeries Arctis 3'de alabilirim önerir misiniz?

Son düzenleme:
HS60'ın HS50 üzerinde bir özelliği yok denilebilir. SteelSeries Arctics 3 de güzel bir kulaklık.
HS50 yarı açık bir kulaklık olduğu için ses spektrumu daha geniş hissedilecektir. Müzik dinlemek gibi zevkleriniz var ise fark yaratacaktır. SteelSeries Arctics 3 de güzel bir kulaklık tamamen kapalı bir tasarımı var, bass tonundaki sesleri daha iyi sağlayacaktır. İkisinden herhangi birisi seçilebilir.

HS60'ın HS50 üzerinde bir özelliği yok denilebilir. SteelSeries Arctics 3 de güzel bir kulaklık.
HS50 yarı açık bir kulaklık olduğu için ses spektrumu daha geniş hissedilecektir. Müzik dinlemek gibi zevkleriniz var ise fark yaratacaktır. SteelSeries Arctics 3 de güzel bir kulaklık tamamen kapalı bir tasarımı var, bass tonundaki sesleri daha iyi sağlayacaktır. İkisinden herhangi birisi seçilebilir.
Müzik ara sıra yani çok çok önemli değil. Hangisini önerirsiniz?

İkisinden hangisini daha çok beğendiysen onu seçebilirsin. İkisini de şahsen kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım var, şikayet ettiklerini duymadım. Ancak, Steel Series kullanan arkadaşın klavye sesinden rahatsız oluyoruz arasıra, klavyesinin çok sesli olmasından da olabilir. Kullandığım kulaklık bunlar kadar kaliteli olmasa da yarı açık tasarıma sahip. Ben tercih edecek olsam yarı açık tasarımlı HS50 tercih ederdim, müzik dinlemek daha keyifli oluyor ve oyun içinde daha geniş bir ses ambiyansı oluyor, rakibin sesinden bulunduğu yeri daha iyi anlıyor insan. Ya da en böyle düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı