Black Friday indirimleri beklenmeye değer mi?

Black Friday gelene kadar dövizin yerinde duracağının bir garantisi yok. Virüsün ne olacağı da belli değil, ülke olarak ne olduğumuzdan bağımsız küresel olarak üretimde sıkıntı var. Sadece elektronik de değil bu. O yüzden şu zamanda bir indirim yakalarsan yapış, biraz bekle ama Black Friday bekleyeceğim diye şartlama kendini bence.

Herkesin cevaplayamayacağım şimdi ama çoğunuza katılıyorum ve dediğiniz gibi karamsar düşünmek biraz daha gerçeğe götürür bizi fakat ben 2 sene önce de pc alacaktım dolar yine o sıralar 7 ye çıktı şimdi de kafayı yedim bu konuyla ilgili sanki dolar bana inatmış gibi neyse arkadaşlar ben konuyu açık bırakacağım mevcut güncel bir durum olursa burdan paylaşmak istersiniz diye.Hepinize teşekkür ederim fikirlerinizi belirttiğiniz için.

Yurdum satıcısı önce (b)indirim sonra indirim yaparak, mesela %15 zam sonra da %5 indirim (!), yaparak indirim bir yana kampanyadan önceki ürün fiyatı indirimli ürünün fiyatı yanında daha ucuz bile kalabiliyor. :D
O yüzden beklemenizi hiç tavsiye etmem. Ne alacaksanız alın 'büyük indirimli (!)' almayın. :)
Benim tavsiyem, döviz daha yükselmeden ve üretim azaldığı için fiyatlara daha da zam gelmeden ne alacaksanız bir an önce almanız. :)

Yurdum satıcısı önce (b)indirim sonra indirim yaparak, mesela %15 zam sonra da %5 indirim (!), yaparak indirim bir yana kampanyadan önceki ürün fiyatı indirimli ürünün fiyatı yanında daha ucuz bile kalabiliyor. :D
O yüzden beklemenizi hiç tavsiye etmem. Ne alacaksanız alın 'büyük indirimli (!)' almayın. :)
Benim tavsiyem, döviz daha yükselmeden ve üretim azaldığı için fiyatlara daha da zam gelmeden ne alacaksanız bir an önce almanız. :)
Arkadaşlarında dediği gibi incehesaptaki gamer geceleriyle vatan kdv indirimlerini bekleyeceğim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı