Çözüldü Black Mesa'dan sonra Half Life 2 mi Half Life Episode One mı oynanmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Black Mesa'yı bitirdim, serinin diğer oyununa geçmeye hazırım. Ancak kütüphanemde Half Life 2 ve Half Life 2 Episode One diye iki tane oyun var, sanırsam birisi hikaye modu iken diğeri online mod. Hikayesel olarak hangisini oynamam gerek?

Black Mesa'dan sonra isterseniz orijinal Half Life'yi oynadıktan sonra HL2-Episode 1-2 diye oynayın. Multiplayer modu ''Half Life 2 Deatmach'' oluyor.

Hiçbiri online mod değil. HL2 önce oyna sonra Ep1.
Hayır hocam, Episode One 2'nin devamı.

Önce 2'yi, sonra Episode One'yi oynayın.

Sizin dediğiniz multiplayer modunun adı "Half-Life 2 Deathmatch"
  • Half-Life – 1998.
  • Half-Life: Opposing Force – 1999.
  • Half-Life: Blue Shift – 2001.
  • Half-Life: Decay – 2001.
  • Half-Life 2 – 2004.
  • Half-Life 2: Episode One – 2006.
  • Half-Life 2: Episode Two – 2007.
Teşekkür ederim desteğiniz için :)
Black Mesa'dan sonra isterseniz orijinal Half Life'yi oynadıktan sonra HL2-Episode 1-2 diye oynayın. Multiplayer modu ''Half Life 2 Deatmach'' oluyor.
Zaten Black Mesa ile Half Life 1 aynı oyun, yani tekrardan oynamak aşırı mantıksız bence.

Teşekkür ederim desteğiniz için :)

Zaten Black Mesa ile Half Life 1 aynı oyun, yani tekrardan oynamak aşırı mantıksız bence.
Biliyorum fakat yeni özellikler eklendiğini duydum. Oyun değişmiştir diye söyledim. Ha eskidir diye oynamak istemezsiniz, anlarım.

Half-Life 2 ardından Episode One ve Episode Two şeklinde oynayın.
Not: Half-Life fanboyu olarak Episode 1'e fazla ısınamadım. Sıkıcı geldiyse normaldir.
Ha bu arada Half-Life 2'de geçemediğiniz bölüm olursa ekleyin. ByCadros#5505

Son düzenleme:

Geri
Yukarı