Black Ops 2 ücretsiz Türkçe yaması var mı?

Emperor4231

Megapat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP OMEN 30L, RTX 3060, Ryzen 5 5600X, HyperX 3200Mhz CL22 16GB Dual Kit
Meslek
Kılınç Makina Tarım Sanayi'de çalışıyor
Herkese iyi günler. Black Ops 2 satın aldım ve internette tek bir tane Türkçe yama buldum o da ücretli. 50 TL oyuna verip üstüne 20 TL'de Türkçe yama için vermek biraz saçma. Az buçuk ingilizcemle oyunu anlayarak oynarım ama zevk alamam.

türkçeyama.net, türkçeyamacı, türkçeyama.org bu siteler virüslüdür. Sakın bu sitelerden dosya indirmeyin. Bu siteler forumda link verilerek öneriliyor. Bayağı gördüm. Forumun yasaklı sitelerine bu sitelerin de eklenmesi lazım.

Hayır yok diye biliyorum.Bunu denemiştim ilkte olmuştu ama sonradan sıkıntılar çıktı.

İndirmeyi denedim ama petshop sitesine attı :D
türkçeyama.net, türkçeyamacı, türkçeyama.org bu siteler virüslüdür. Sakın bu sitelerden dosya indirmeyin. Bu siteler forumda link verilerek öneriliyor. Bayağı gördüm. Forumun yasaklı sitelerine bu sitelerin de eklenmesi lazım.

Oyun çeviri ve türkçeyama.net'ten uzun süredir Türkçe yama kuruyorum ama bir virüsle karşılaşmadım bu zamana kadar.

Anonymous Çeviri harici oyunun yaması yok. Bu bahsedilen site com/net/org ne olursa olsun yalan yanlış bir site.

Oyunun dil dosyalarını yıllardır açabilen olmadığı için çevirisi yoktu, çevrilmediğinden değil.

Geri
Yukarı