Black screen süresi nasıl arttırılır?

AliKemal KUDU

Kilopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Arkadaşlar arka planı Black screen olan 15 saniyelik kar videosunu 60 saniye yapmak istiyorum. 4 defa kopyalayıp art arda kopyaladığım zaman video geçişleri kesik kesik oluyor diğer videoya geçtiğim için bu geçişleri nasıl ayarlayabilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aralarına deneme yanılma yaparak en uygun geçiş efektini koyarsan belli olmayabilir.
İlla bu videoyu kullanacaksanız yapabileceğiniz en iyi şey bu.
Bu tarz arka planı siyah olan videolara "overlay" deniyor, youtubedan daha uzun "Snow Overlay" videoları bulabilirsiniz.

İlla bu videoyu kullanacaksanız yapabileceğiniz en iyi şey bu.
Bu tarz arka planı siyah olan videolara "overlay" deniyor, YouTube'dan daha uzun "snow overlay" videoları bulabilirsiniz.
Onu bende biliyorum fakat benim aradığım kriterlere en yakın bu video. Shutterstock'da tam aradığım gibi bir tane var ama fiyatları ülkemiz için aşırı pahalı. 39 saniyelik 1920x1080 piksel videonun fiyatı.

Video.png

Son düzenleme:
Yavaşlatmayı deneyebilirsin.
Aralarına anlaşılmayacak bir efekt deneyebilirsin.
Maskeleme ile (çok uğraştırır) kendin görüntüyü kesilmeden diğer videoya geçirecek bir efekt yaratabilirsin.
Çok nadir işe yarasa da videoyu geri sarıp 180 derece rotate verme gibi bir olay var ama genelde iş yapmıyor ki bunda da yapmaz gibi yine denenebilir.
Aklıma şu anlık bunlar geldi en garantisi maskeleme ile olan ama dikkatli yapmak gerekiyor umarım işini yararlar.

(Düzenleme: Kullanmayı biliyorsan After Fx ile particle kullanarak kendin kar yağdırabilirsin.)

Onu bende biliyorum fakat benim aradığım kriterlere en yakın bu video. Shutterstock'da tam aradığım gibi bir tane var ama fiyatları ülkemiz için aşırı pahalı. 39 saniyelik 1920x1080 piksel videonun fiyatı.
O zaman crossfade eklemeyi deneyebilirsiniz, 10/10 olmaz ama işinizi görür muhtemelen.
Shutterstock'da bulduğunuz videoyu atar mısınız? Belki bi benzerini bulabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı