Black Widow filmini beğendiniz mi?

Semihfuat32

Hectopat
Makaleler
10
Soruda dediğim gibi spoiler vermeden filmi beğendiniz mi? Puanınızı 10 üzerinden kaçtı? (Ben pazartesi gideceğim. O zaman yazarım.)

Ben izledim ve Marvel'ın karakterlerin geçmişine değinmesi çok güzel bir hareket. Film üzerine 10 üzerinden 7 veririm ben şahsen.

Şu an filmden yeni geldim. Filmden çıktıktan sonra hissettiğim ilk duygu Rus sevgisiydi. Bunda etkili olan gösterimdeki Ruslar ile filmdeki ruslardı. Şaka bir yana, film gerçekten güzeldi. Hele sondaki aile birleşmesi beni derinden etkiledi. Puanım 10/9.
Sinemanın kötü yanları,
Sıcak
Sıcak
Daha çok sıcak
Antalya gibi bir yerde bu sıcak çok fazla oluyor.
Benle ilgili kötü yan ise miyop.
Sağ 2
Sol 1.75 olunca gözlük üstüne gözlük taktım.

Natasha hakkında geçmiş film ve dizilerde gösterilen Red Room sahneleri kadar iyi hissettirmemesi ve kötü yazılan düşman haricinde güzel.

Şu an filmden yeni geldim. Filmden çıktıktan sonra hissettiğim ilk duygu Rus sevgisiydi. Bunda etkili olan gösterimdeki Ruslar ile filmdeki ruslardı. Şaka bir yana, film gerçekten güzeldi. Hele sondaki aile birleşmesi beni derinden etkiledi. Puanım 10/9.
Sinemanın kötü yanları,
Sıcak
Sıcak
Daha çok sıcak
Antalya gibi bir yerde bu sıcak çok fazla oluyor.
Benimle ilgili kötü yan ise miyop.
Sağ 2
Sol 1.75 olunca gözlük üstüne gözlük taktım.

Hocam lens ile gittim benim için iyiydi gözümü yordu. Diyarbakır Cinemaximum da klimalar açıktı çok fazla üşüdüm, yanında hırka getiren vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı