Blackbarry Z10 Nasıldır ?

Furkan33

Hectopat
Daha fazla  
Blackbarry Z10 almayı düşünüyorum. Sizce z10 iyi bir tercih olacakmıdır? Eksileri artıları nelerdir? Ya da alternatif olarak hangi telefonlar vardır? Z10 un fiyatı ise 450-500 TL. Şimdiden teşekkürler.

Şu güne kadar hiç dokunmatik bir Blackberry cihaz kullanmadım. Ancak kendisinin fiyatına çok yakın olan ve fiyatına göre çok iyi bir telefon kullandım. Lumia 535. 535 gerçekten büyük ekran bir telefon ve ilk satışa sunulduktan sonraki dokunmatik sorunları giderildi.

Blackberry OS ne kadar iyidir onun hakkında maalesef bir fikrim yok. Bu konuda kullanıcılara danışabilirsin. Bana sorsan benim ikisi arasındaki seçimim Lumia 535 olurdu. İncelemelere bakabilirsiniz. İngilizce anlarım diyorsanız:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence blackberry şu an için iyi bir tercih değil. Az daha ekleyip Xperia E4g almanızı öneririm.

Benimde büyük telefonlar ile aram iyi değil boyutu bana yetecektir. 4s in artık güncelleme almayacağını zaten biliyorum. Ben ios 7 yükleyip kullanacağım zaten. Performansı nasıl olur? Kasar mı?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı