BlackBerry Torch 9800 telefona herhangi bir SIM kart takılabilir mi?

393654

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, bugün evde BlackBerry torch 9800 buldum ve cihaz çok güzel çalışıyor. SIM kartı takıp adamakıllı kullanmak istedim ama babam her SIM kartın olmayacağını, sadece BIS (BlackBerry Internet Service) destekli SIM kartlarının çalışacağını söyledi. Bu doğru mudur? Yeni telefonların SIM kartını taksam çalışmaz mı gerçekten? Eğer çalışmazsa çok üzülürüm. Ve sanırım BlackBerry'nin SIM kartı şimdiki telefonların SIM kartından daha büyükmüş.

Son düzenleyen: Moderatör:
SIM takabilirsiniz. SIM kartın dışına takılan parçasını bulmanız lazım. Günümüzde Nano SIM kullanıyoruz ama SIM kartlar alındığında Mini SIM olarak alınıyor sonra kenarlarını çıkarıp uygun ölçüye getiriliyor. Parçası sizde yoksa telefoncuya söyleyin bence vardır onlarda.

Sen de hep bir şeyler buluyorsun reis :) bi'MP3 çalar bir efsanevi BlackBerry telefon...
Kullandığınız SIM kartın nano SIM olup olmadığından emin misiniz?
BIS destekli SIM kart almanızı öneririm.

Sen de hep bir şeyler buluyorsun reis :) bi'MP3 çalar bir efsanevi BlackBerry telefon...
Kullandığınız SIM kartın nano SIM olup olmadığından emin misiniz?
BIS destekli SIM kart almanızı öneririm.
😄😅 BlackBerry için kullandığım herhangi bir SIM kart yok hocam. BIS destekli SIM kartı da nereden bulurum bilmiyorum.

SIM takabilirsiniz. SIM kartın dışına takılan parçasını bulmanız lazım. Günümüzde Nano SIM kullanıyoruz ama SIM kartlar alındığında Mini SIM olarak alınıyor sonra kenarlarını çıkarıp uygun ölçüye getiriliyor. Parçası sizde yoksa telefoncuya söyleyin bence vardır onlarda.
Anlayamadım hocam, daha basit anlatabilir misiniz?

1660851328857.png

Bak bundan anlatayım. En büyük hali yani Mini SIM senin dediğin modele uygun. SIM kart aldığımızda böyle veriyorlar. Küçültüp büyütebilirsin cihaza uygunluğuna göre.

Eki Görüntüle 1490311
Bak bundan anlatayım. En büyük hali yani Mini SIM senin dediğin modele uygun. SIM kart aldığımızda böyle veriyorlar. Küçültüp büyütebilirsin cihaza uygunluğuna göre.
Anladım hocam teşekkürler. Peki SIM kartın Turkcell olması zorunlu mu? BlackBerry ile Turkcell arasında böyle bir şey varmış sanırım.

Anladım hocam teşekkürler. Peki SIM kartın Turkcell olması zorunlu mu? BlackBerry ile Turkcell arasında böyle bir şey varmış sanırım.
O kadarını bilmiyorum. Galiba BIS destekli kartları var Turkcell'in. En iyisi ilk kendi operatörünüzün mağazasına gidip danışın. İsterseniz Turkcell mağazasına da danışın. Sonuçta eski bir telefon hala o SIM'leri olmayabilir Turkcell'in.

Yeni konular

Geri
Yukarı