Blackberry'deki müzikleri bilgisayara atma

berkand25

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba benim 6 yıl önce kullandığım blackberry 9320 model telefonum var. Onda 250'ye yakın müzik var. Onları bilgisayarıma atmak istediğimde müziklerin. MP3 değil de. REM olduğunu fark ettim blackberry desktop softwareden de ancak cihaza müzik atabiliyoruz cihazdan müzik alamıyoruz yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Bu iki dosyayı birbirine çevirecek uygulamalar muhakkak vardır rem to mp3 aratırsan işe yarar bir sonuca ulaşacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:
Atabiliyorum fakat bilgisayar okumuyor

"RAM dosya uzantılarının yalnızca Blackberry Desktop Manager / Blackberry devices Blackberry Desktop Manager / Blackberry devices, Delphi Memory Swap File veya ACT! Database Maintenance File ile sınırlı olmayabileceğini lütfen unutmayın"

kaynakça

Ayrıca;

RAM files can be copied on a Computer with a specific BlackBerry RIM software, although they cannot be opened directly with macOS or Windows. The multimedia files coding functionality is available in the Advanced menu of the Phone; after turning it off, they can be copied onto a PC and opened like a standard file. The decoding process can be performed only on the Blackberry Phone.

kaynakça

Bağlantılarını buldum. Maalesef bir converter yok rem dosyalarını sadece Blackberry uygulamaları açıyormuş.

Son düzenleme:
Bilgisayara RAM şeklinde atamıyor musunuz?

Şu an şarjı yok bir 20 dk ya şarj olur da ama bunu dönüştüren harici bir yazılım da yok
"RAM dosya uzantılarının yalnızca Blackberry Desktop Manager / Blackberry devices Blackberry Desktop Manager / Blackberry devices, Delphi Memory Swap File veya ACT! Database Maintenance File ile sınırlı olmayabileceğini lütfen unutmayın"

kaynakça

Ayrıca;

RAM files can be copied on a Computer with a specific BlackBerry RIM software, although they cannot be opened directly with macOS or Windows. The multimedia files coding functionality is available in the Advanced menu of the Phone; after turning it off, they can be copied onto a PC and opened like a standard file. The decoding process can be performed only on the Blackberry Phone.

kaynakça

Bağlantılarını buldum. Maalesef bir converter yok rem dosyalarını sadece Blackberry uygulamaları açıyormuş.

Bir Şarkının Örneği

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı