blackhole*****@devnull.facebook.com nedir?

HaWlI KuLlANIcI

Hectopat
Daha fazla  
Az önce Instagram'da gezerken güvenlik doğrulaması istedi. Telefon numarası benimdi ama mailde "blackhole(unuttuğum birkaç rakam)@devnull.facebook.com" yazıyordu. Daha doğrusu B********0@d********.com yazıyordu.
Telefon numaram ile giriş yaptığımda gördüm başında blackhole yazıyordu ve çok çok fazla rakamın sonunda @devnull.facebook.com yazıyordu.
Hesabıma girip maili değiştirdim ama şimdi de doğrulama yapmak istediğimde daha sonra deneyin diyor.
İnternette bununla ilgili pek kaynak bulamadım bu yüzden size sormak istedim.
Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Not: devnull.facebook.com yazdığından emin değilim, devnull.com da yazıyor olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim fake hesabım vardı onunla gizli profillere bakmak için kullanıyordum bir programa giriş yaparak. Bir süre sonra bu dediğiniz gibi mail değişikliği olduğunu farkettim. Sonu @user-instagram.com olarak bitiyordu yanlış hatırlamıyorsam. Tel kayıtlıydı ama maili bir şekilde alamadım sonra vazgeçtim, bir gün girerken maili tekrar denedim , nasıl bilmiyorum, oldu.
Şifre sıfırlama yapın maile de telefona da. Olmazsa birkaç gün sonra deneyin.

Virüs olabilir. Tarama yapın bence.

Hocam hangi cihazdan yapayım.
Telefondan ve bilgisayardan Malwarebytes ve Kaspersky ile tarama yaptım bulamadı bir şey.

Benim fake hesabım vardı onunla gizli profillere bakmak için kullanıyordum bir programa giriş yaparak. Bir süre sonra bu dediğiniz gibi mail değişikliği olduğunu fark ettim. Sonu @user-instagram.com olarak bitiyordu yanlış hatırlamıyorsam. Tel kayıtlıydı ama maili bir şekilde alamadım sonra vazgeçtim, bir gün girerken maili tekrar denedim, nasıl bilmiyorum, oldu.
Şifre sıfırlama yapın maile de telefona da. Olmazsa birkaç gün sonra deneyin.

Hocam bir yerde Facebook'un kullanılmayan hesaplara böyle bir isim verdiğini okumuştum.
Hesap şu anda elimde telefon numaram değişmemiş.
Mail'imi girdim ama doğrulamayı daha sonra tekrar deneyin diyor. Yarın deneyeceğim olursa buraya yazarım.

Korumaya falan almış olabilir. Tek mantıklı açıklaması bu gibi. 24 saat geçsin üstünden bence öyle deneyin.. şüpheli hareket olarak algılayabilir belki süre bile uzar bilemiyorum bir ihtimal..

Yeni konular

Geri
Yukarı