BlackShark V2 ile ses kasılamıyor

Kircheis

Centipat
Katılım
21 Şubat 2021
Mesajlar
842
Çözümler
4
Daha önce kullandığım Asus ROG Delta ve Anker Soundcore Strike 3 kulaklıklarımın ses kasmada yakınından bile geçemiyor. Özellikle diğerine göre daha uygun fiyatlı olduğu için Anker Soundcore Strike ile karşılaştırıyorum ama onda R6 ve Apex'te kusursuz şekilde ses kasıyordum. Blackshark V2'de diğer oyuncular yakınlaştıkça ayak sesleri birbirine giriyor. Müzik dinlediğimde ses gayet başarılı ama ses kasmada sorun yaşıyorum. Bunun bir çözümü var mı? Yoksa iade mi oluşturmalıyım?
 
Son düzenleme:

zRelax

Picopat
Katılım
8 Ocak 2022
Mesajlar
454
Çözümler
1
Yer
Denizli
Daha önce kullandığım ASUS ROG Delta ve Anker Soundcore Strike 3 kulaklıklarımın ses kasmada yakınından bile geçemiyor. Özellikle diğerine göre daha uygun fiyatlı olduğu için Anker Soundcore Strike ile karşılaştırıyorum ama onda R6 ve Apex'te kusursuz şekilde ses kasıyordum. Blackshark v2'de diğer oyuncular yakınlaştıkça ayak sesleri birbirine giriyor. Müzik dinlediğimde ses gayet başarılı ama ses kasmada sorun yaşıyorum. Bunun bir çözümü var mı? Yoksa iade mi oluşturmalıyım?

İşe yarar mı bilmem ama THX özelliğini açıp dener misiniz?
 

KylooRen

Decapat
Katılım
5 Haziran 2020
Mesajlar
335
Çözümler
1
Daha önce kullandığım ASUS ROG Delta ve Anker Soundcore Strike 3 kulaklıklarımın ses kasmada yakınından bile geçemiyor. Özellikle diğerine göre daha uygun fiyatlı olduğu için Anker Soundcore Strike ile karşılaştırıyorum ama onda R6 ve Apex'te kusursuz şekilde ses kasıyordum. Blackshark V2'de diğer oyuncular yakınlaştıkça ayak sesleri birbirine giriyor. Müzik dinlediğimde ses gayet başarılı ama ses kasmada sorun yaşıyorum. Bunun bir çözümü var mı? Yoksa iade mi oluşturmalıyım?

THX kapatıp dener misiniz? THX açık sesler karısık geliyor bence.
 

Yeni konular

Yukarı