Blackshark V2 sesi değişiyor mu?

nokaEXE

Hectopat
Cloud 2 yerine Blackshark V2 almayı düşünüyorum ancak forumda okuduğum kadarıyla THX Competitive mod aktifken Discord üzerinde arkadaşlarının sesi de değişiyormuş. Bunun için bir çözüm yok mu? Blackshark V2 kullananlar yorum atabilirse çok memnun olurum.

THX açınca tüm sesler değişiyor ama bu rahatsız edici seviyede değil.

Bu kısımda Game mode seçildiğinde Discord sesleri değişiyor mu peki? Yoksa sadece competitive mode açık olursa mı değişiyor ses?

Dosya Ekleri

• razer-blackshark-v2-mixer-screen-100853197-large.jpg
    razer-blackshark-v2-mixer-screen-100853197-large.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 57
Yani THX en büyük özelliği zaten şimdi çoğu sitede de iade olayı yok bundan dolayı iade şansımda olmaz eğer hoşuma gitmezse.

Hayır iade edersiniz, onda sorun olmaz. Kafanıza takıldıysa inceleme videolarına bakın biraz, örnek olarak video paylaşayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır iade edersiniz, onda sorun olmaz. Kafanıza takıldıysa inceleme videolarına bakın biraz, örnek olarak video paylaşayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnceleme videolarını izledim, kulaklığı bayağı bir araştırdım çok hoşuma gitti ancak o Discord ses olayı biraz kafamı karıştırdı. Şimdi sesler rahatsız etse THX kapamakta istemem açıkcası büyük artı sağlıyormuş. İade konusunda da Sinerji ve İtopya firmalarına mail attım kulaklıkta kutu açıldıktan sonra iade almadıklarını söylediler.

İnceleme videolarını izledim, kulaklığı bayağı bir araştırdım çok hoşuma gitti ancak o Discord ses olayı biraz kafamı karıştırdı. Şimdi sesler rahatsız etse THX kapamakta istemem açıkcası büyük artı sağlıyormuş. İade konusunda da Sinerji ve İtopya firmalarına mail attım kulaklıkta kutu açıldıktan sonra iade almadıklarını söylediler.

Bende THX olan bir kulaklık kullanıyorum, sesteki değişiklik rahatsız etmiyor, çok az kalınlaşıyor gibi deyim. Alıp almamak size kalmış yine de.

Geri
Yukarı