Blackwake alınır mı?

Oynayanlar her akşam oynar. Deneyimli bir tayfa vardır onlarla oynadığınız zaman eğlenceli olur zaten. Alımanızı öneririm çok sevdiğim oyunlardandır. Denk geleceğimize de garanti veririm :)
Mesela şuan Amerika oyuncuları çevrim içidir (Saat 04). Sunucuların EU olduğuna bakmayın biliyorsunuz nerde çok adam varsa oraya girilir, böyle de devam ediyor işte.
Oyunun özellikle topluluğunu çok seviyorum "indirim olmadığı zamanlarda".

Dosya Ekleri

• Screenshot (175).png
    Screenshot (175).png
    696,5 KB · Görüntüleme: 86
Oyunu satın aldım en yüksek grafiklerde 80-90 FPS civarında alıyorum ama arada bir drop girip 1 saniye sonrasında düzeliyor. Optimizasyon sıkıntısı var sanırım ufak tefek ama çok eğlenceli gerçekten. Bu arada 29 seviyeye çıktım ve ilk defa kaptanlık yaptım. İlk kaptanlığınızda özellikle yabancı arkadaşlar fazlaca küfür ediyor. :D

Oyunu satın aldım en yüksek grafiklerde 80-90 FPS civarında alıyorum ama arada bir drop girip 1 saniye sonrasında düzeliyor. Optimizasyon sıkıntısı var sanırım ufak tefek ama çok eğlenceli gerçekten. Bu arada 29 seviyeye çıktım ve ilk defa kaptanlık yaptım. İlk kaptanlığınızda özellikle yabancı arkadaşlar fazlaca küfür ediyor. :D
Geç oldu biliyorum ama atmadan da olmaz.

Geri
Yukarı