Blade-550 nasıldır?

Rushing

Decapat
1605521177231.png

Sistem hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyim? 3099TL fiyatı var.

En kötü parçaları özellikle topladınız sanırım.
İşlemci Ölü soket. 4C/4T.
Ekran kartı ÇÖP. Alınmaz.
Single Channel RAM devri biteli yıl oldu.
SSD Kronik sorunlu.
Kasa zaten kötü.

Gaming.gen.tr sitesinde olan bir hazır sistem. Arkadaşım bana atmış da technopata sorar mısın diye. Teşekkürler hepinize.

İşlemci: INTEL COMETLAKE CORE i3 10100F 4 3,60 GHz 6MB SOKET 1200 BOX FAN VAR(Ekran Kartı Gerektirir) | En Ucuzu Akakçe (814 TL)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Anakart: Asus PRIME H410M-K Intel LGA1200 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (590 TL)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ekran kartı: Sapphire Radeon RX560 4GB 128Bit GDDR5 Ekran Kartı (11267-18-20G) | Teknobiyotik (843 TL - İkinci el RX570 bakılsa daha iyi olur.)
RAM: Adata XPG Gammix D30 8 GB 3000MHz DDR4 CL16 AX4U300038G16A-SR30 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (293 TL)
Depolama: Patriot 240 GB Burst PBU240GS25SSDR 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (258 TL)
Kasa: Ranker Virgo RGB Tempered Glass USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa (320 TL)
PSU: FSP Hydro K 500W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (400 TL)

Fiyat: "3.518 TL"

"Siteler güvenilirdir, kalitesiz siteleri önermiyorum."

"Parçalar kalitelidir, kalitesiz parça ve bileşen önermiyorum."

"Hayırlı olsun. Sistemle bir sorun yaşarsanız konuya yazabilirsiniz."

Son düzenleme:

Geri
Yukarı