Sürprizbozan Bleach kaldığım yeri unuttum

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Burak İncehasan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 1 sene önce bleach başlamıştım ama okul olduğu için yoğunluktan izleyemeyip bırakmıştım, şu an tekrar başlamak istiyorum fakat nerede kaldığımı hatırlayamıyorum, hatırladıklarım mavi saçlı bir kötü adam vardı sanırım adı grimmijow tarzı bir şeydi savaştan sonra aizen tek kolunu kesiyordu, 100. bölümü aşmıştım sanırım ve ichigoyu bir grup eğitiyordu, hemen hemen nerede kaldığımı söylerseniz çok sevinirim bir türlü bulamadım çünkü, teşekkürler.

Merhaba, Grimmjow'un kolunun kesildiği bölüm 122, Ichigo'nin eğitildiği bölüm 128. Aradan çok zaman geçtiği için ben 2x hızla yeniden izlemenizi tavsiye ediyorum, zaten bir sürü filler var atlaya atlaya izleyebilirsiniz.

Merhaba, Grimmjow'un kolunun kesildiği bölüm 122, Ichigo'nin eğitildiği bölüm 128. Aradan çok zaman geçtiği için ben 2x hızla yeniden izlemenizi tavsiye ediyorum, zaten bir sürü filler var atlaya atlaya izleyebilirsiniz.
Teşekkürler, gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı