Bleach ne zaman güzelleşiyor?

Makaleler
10
Yer
Kenya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600
B450M S2H V2
Apacer 8GB 3000MHz
XFX RX 570 4GB
Corsair Spec Delta RGB
Corsair VS550 (Beyaz etiketli)
Meslek
Öğrenci
Soru başlıkta. Mesela Naruto özelinde konuşursak Chuunin sınavlarına başlayınca güzelleşmeye başlıyor. Yani 25-30'dan sonra falan tahminimce. Asıl fightlar, hikayeye dahil olan yeni karakterler vb. orada geliyor.

Bleach'de durum nasıldır acaba? Şu an 7. bölümdeyim ve hâlâ bölümler akmıyor (yani izledikçe izleyesim gelmiyor, diğer bölümü merak etmiyorum).

Sabırla izledikçe güzelleşiyor, 30-40'lardan sonra mevzular hızlı ilerlemeye başlıyor. Cidden sürükleyici bir hal alıyor yani. 1. kısım diyebileceğim ilk olay akışı sırasındaki sahneler ve çizimler gerçekten harika. Filler bölümleri hiç izlemeden 2 defa bitirmiştim canon animeyi. Naruto ile kıyaslamam ama çerez diyemeyeceğim güzel bir anime.

Sabırla izledikçe güzelleşiyor, 30-40'lardan sonra mevzular hızlı ilerlemeye başlıyor. Cidden sürükleyici bir hal alıyor yani. 1. kısım diyebileceğim ilk olay akışı sırasındaki sahneler ve çizimler gerçekten harika. Filler bölümleri hiç izlemeden 2 defa bitirmiştim canon animeyi. Naruto ile kıyaslamam ama çerez diyemeyeceğim güzel bir anime.
30'a kadar dayanabilirim sanırım ama umarım güzelleşir. Onun yerine One Piece'e ya da HunterXHunter'a da başlayabilirdim. Sizce yolun başındayken bunu bırakıp onlardan birine başlayayım mı? Sevdiğim anime türü Shounen ve Naruto, Demon Slayer gibi animeleri seviyorum.

30'a kadar dayanabilirim sanırım ama umarım güzelleşir. Onun yerine One Piece'e ya da HunterXHunter'a da başlayabilirdim. Sizce yolun başındayken bunu bırakıp onlardan birine başlayayım mı? Sevdiğim anime türü Shounen ve Naruto, Demon Slayer gibi animeleri seviyorum.
Ben de o tarz animeleri seviyorum. One Piece, uzun soluklu bir seri. Animede güncelim, manga okumuyorum. One Piece yani yine Naruto ile kıyaslamam çünkü uzun soluklu bir anime. Boruto var mesela bildiğiniz gibi, sırf Naruto'nun devamı kafasında izlediğim için onda da güncelim ve mevzular 200'lere doğru enteresan haller aldı.

Aynı türü seviyoruz, Bleach izlemeye değer bir anime diyebilirim. Hikaye derinliği ve karakter çeşitliliği ile karakter derinliği olarak tatminkar bir anime. Dediğim gibi sabırla izlemeye devam edin, olaylar açıldıkça hızlı akmaya başlayacak.

Bence Bleach'i aradan çıkarın, One Piece oldukça fazla vaktinizi alacak çünkü :) Bleach yanlış hatırlamıyorsam filler bölümleri çıkarınca 250'den az bölüm kalıyor diye hatırlıyorum.

Ben de o tarz animeleri seviyorum. One Piece, uzun soluklu bir seri. Animede güncelim, manga okumuyorum. One Piece yani yine Naruto ile kıyaslamam çünkü uzun soluklu bir anime. Boruto var mesela bildiğiniz gibi, sırf Naruto'nun devamı kafasında izlediğim için onda da güncelim ve mevzular 200'lere doğru enteresan haller aldı.

Aynı türü seviyoruz, Bleach izlemeye değer bir anime diyebilirim. Hikaye derinliği ve karakter çeşitliliği ile karakter derinliği olarak tatminkar bir anime. Dediğim gibi sabırla izlemeye devam edin, olaylar açıldıkça hızlı akmaya başlayacak.

Bence Bleach'i aradan çıkarın, One Piece oldukça fazla vaktinizi alacak çünkü :) Bleach yanlış hatırlamıyorsam filler bölümleri çıkarınca 250'den az bölüm kalıyor diye hatırlıyorum.
Boruto'yu da manga canon izleye izleye 150'den sonrasına kadar geldim. Oradan itibaren anime canonları da izleyerek 232'ye kadar geldim. Ben de günceldeyim yani. Naruto gibi başka öneriniz varsa onu da yazarsanız sevinirim. HunterXHunter hakkında bir fikriniz varsa onu da alayım. Kısa, öz ve güzel bir animeye benziyor.

Boruto'yu da manga canon izleye izleye 150'den sonrasına kadar geldim. Oradan itibaren anime canonları da izleyerek 232'ye kadar geldim. Ben de günceldeyim yani. Naruto gibi başka öneriniz varsa onu da yazarsanız sevinirim.
Benim için Naruto gibisi yok :) 28 yaşındayım yani açar izlerim baştan sona tekrar. O evren bir başka yani, o tadı tekrar hiç bulamadım ama elbette tahtı paylaşan bir anime daha var. Shingeki no Kyojin, tadı bambaşka benim gözümde. Yani bir sıralama yapamam, ikisi de benim için çok iyi. İzlemediyseniz çok şanslısınız, ben 5 defa falan bitirdim sanırım onu da. Ayrıca birkaç fena olmayan anime bırakayım (benim için).

Death Note
Code Geass
Full Metal Alchemists

Yukarıdakiler kadar bence iyi değil ama izlenir olarak The Seven Deadly Sins.

Ben daha Hunter X Hunter ve Demon Slayer izlemedim, onlara şu sıralar başlamayı düşünüyorum, bir anda düşününce aklıma anime gelmedi. Hatırlarsam yazarım.

Bleach'i fillerlar ile izliyorsan bırakırsın. Önerim Canon ve Canon/Filler bölümleri izlemen ve Filler'lardan sıkılırsan eğer uzak durman.

Bence en güzel bölümler 130-140 sonrasıydı sanırım oralarda hueco mundo'ya gittiklerinde geliyor.

Bleach'i fillerlar ile izliyorsan bırakırsın. Önerim Canon ve Canon/Filler bölümleri izlemen ve Filler'lardan sıkılırsan eğer uzak durman.

Bence en güzel bölümler 130-140 sonrasıydı sanırım oralarda hueco mundo'ya gittiklerinde geliyor.
Kesinlikle, filler asla izlemeyin derim. Acayip bayıyor. 2.kısım hikaye örgüsü, 1.kısımdan çok daha heyecanlı ve güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı