Blender üzerinden Manevra shotgun animasyonu

Aclife

Kilopat
Yaklaşık 3 ay önce başladığım projemi nihayet bitirdim sizlerle paylaşmak istiyorum. Biraz uzun sürdü çünkü ilk etapta bu kadar kapsamlı bir şey yapmayı hesaplamamıştım. Fakat silahı yaptıktan sonra hadi kutusunu da yapalım yanına bir kulaklık, gözlük vs. derken iş, E buna bir de atış poligonu yapayıma evrildi. Her şey tam bitti derken aklıma madem mekanı da yaptım neden bir reklam tanıtım filmi edasıyla animasyonunu yapmayayım fikri geldi ve bu kadar zamana patladı.

Kısaca bahsetmek gerekirse modelleme, texture, ve animasyon sahneler halinde Blender 3.2'de yapıldı. Render motoru olarak Eevee kullandım çünkü maalesef kullandığım makine i3 8100 CPU, GT 1030 GPU. Bu haliyle bile beni epey bir zorladı render alırken. Ardından sahneleri DaVinci Resolve'da kurguya soktum ve yine bu animasyon için yaptığım müziğe göre sahneleri kestim. Müzik bana ait ve Studio One kullandım. En son Title ve ses efektlerini ekledikten sonra son halini aldı.

Henüz aldığım Render'ların son rütuşlarını yapmadım (Photoshop). Bu yüzden sadece animasyonu paylaşıyorum umarım beğenirsiniz, eleştiri ve yorumlarınız benim için önemli, vakit ayırdığınız için şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaliteli bi proje olmuş emeğinize sağlık. Özellikle makro çekimleri çok çok sevdim ★ Çalışmalarınızın devamını dilerim ^_^

Geri
Yukarı