Bliss Bodyden gelen Sponsorluk Teklifi

cagataycetin12

Hectopat
Hi Çağatay,
MY name is Alexa and I am the Head of PR at the International brand, Bliss Body!
We came across your Instagram profile “cagataycetn1", and LOVE your style. We'D love to have you as One of our Brand Ambassadors. To celebrate our New Men´s Odyssey Collection, we want to give you a Free Watch so you can post a picture of you wearing it and Drive more exposure to our brand.
Being an Ambassador will also GET you commission from the sponsored post(s)! An easy way of making money with Instagram! I'll leave below some Key points:
- You will GET'a discount code so you earn 25% commission per sale
- Our IG page is @myblissbody
- Ambassadors only have to cover shipping, which depends on their country
- Ambassadors have 40% off Store wide!
- Meet amazing New friends!
- If this first collab goes well we can setup another :)
- Chance to be featured on Bliss Body Instagram
How does that sound? Let me know if you're interested so we can move forward with this and I'll send all the details + show the Watch!
I look forward in hearing from you!
Alexa
Bliss Body
London, United Kingdom

fN7QGG-Q089xdcju3b2IRi6ueQa9_34boSC9T1Y6f8WdsX7y06kb0zl_3hQY4_EybJul-aMgTsm440-vn9OipTviOZ6T72fH0qMlf6EZSq_fKuL2zZ2HAti4MMLZMIVYsFvDoi3vxVhtTvxeliUTdTVeOkaoOrF57qqh7Ew4ZOjV2ib4AAAQ1fTl2DIOUSFcofFSXIBYVqhrNG6TPHn6XPugApnu55LrWei-TDRttjjGROTHlKSL1TRePgWXiRNuqgzBMtxJZrs8ipFCC-qeh53YbfsSAlpvTAMNxXvEk0V_jxXi8fn4XDxucpvs0lBR9DPfaFvInWGeOqK8wnq8WX5wCGbTS3QsAnM4yXOuVn6Nc2T3u0KXV-5KGAvcg4c=s0-d-e1-ft

Dostlarım bana aynen böyle bir mesaj geldi, (e mail) ancak bunların dolandırıcımı güvenilir insanlar mı olduğunu bilmiyorum. Bu mesajın aynılarından farklı insanlara da gelmiş bu kişiler dolandırıcı mı bilginizi almak istedim

Yüksek ihtimalle dolandırıcı olduklarını düşünüyorum çünkü bu mesajların tıpatıp aynısınıdan (sadece ınstagram kullanıcı adı farklı).başka insanlara da atılmış

Son düzenleme:
Bu tarz sitelereden herhangi bir ürün almadıysanız veya kayıt , üye olmadıysanız itibar etmemize gerek yok.

Banada reklam ajanslarından mesaj geliyor. Bu saatten sonra haberlere çıkmak istemiyorum hele röportaj adam a hiç konu olmak istemiyorum.
Bula bula koca Türkiye'de benimi buldular diye ara sıra sormak lazım kendi kendimize.

fN7QGG-Q089xdcju3b2IRi6ueQa9_34boSC9T1Y6f8WdsX7y06kb0zl_3hQY4_EybJul-aMgTsm440-vn9OipTviOZ6T72fH0qMlf6EZSq_fKuL2zZ2HAti4MMLZMIVYsFvDoi3vxVhtTvxeliUTdTVeOkaoOrF57qqh7Ew4ZOjV2ib4AAAQ1fTl2DIOUSFcofFSXIBYVqhrNG6TPHn6XPugApnu55LrWei-TDRttjjGROTHlKSL1TRePgWXiRNuqgzBMtxJZrs8ipFCC-qeh53YbfsSAlpvTAMNxXvEk0V_jxXi8fn4XDxucpvs0lBR9DPfaFvInWGeOqK8wnq8WX5wCGbTS3QsAnM4yXOuVn6Nc2T3u0KXV-5KGAvcg4c=s0-d-e1-ft

Dostlarım bana aynen böyle bir mesaj geldi, (e mail) ancak bunların dolandırıcımı güvenilir insanlar mı olduğunu bilmiyorum. Bu mesajın aynılarından farklı insanlara da gelmiş bu kişiler dolandırıcı mı bilginizi almak istedim.
Banada reklam ajanslarından mesaj geliyor. Bu saatten sonra haberlere çıkmak istemiyorum hele röportaj adam a hiç konu olmak istemiyorum.
Bula bula koca Türkiye'de benimi buldular diye ara sıra sormak lazım kendi kendimize.
aynen öyle benimde düşündüğüm buydu

Elektronik postanın gönderildiği adrese bakın. Anlaşılır zaten. Göndericinin varsa web sitesi ile ilişkili ve net, açık, temiz bir adres değilse silin gitsin.

Geri
Yukarı