Bliss OS PUBG Mobile açılmıyor

Metonoktaexe

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Zoomda
Daha fazla  
PUBG Mobile'ı yükledim, açmaya çalışıyorum. "Bu uygulama sürekli duruyor" hatası vermekte.

Sistemim:

AMD Athlon 4555 with Dual Graphics,
ATI 256 MB VRAM'lik ekran kartı,
8 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG Mobile'ı yükledim, açmaya çalışıyorum. "Bu uygulama sürekli duruyor" hatası vermekte.

Sistemim:

AMD Athlon 4555 with Dual Graphics,
ATI 256 MB VRAM'lik ekran kartı,
8 GB RAM.
Uygulama ayarlarına gidin ve izinlerin hepsine izin verin. Sanırım dosya izni alamamış.

Bu adımların hepsini teker teker uygulayın.
Telefonu yeniden başlatın.
Ayarlar>uygulamalar>google play hizmetleri>depolama>verileri temizle not: Bu yöntemi yaparsan bilgilerin kayıp olur zaten sana bildirim gelecek yedek alın diye yedek alırsınız artık.
Ayarlar>uygulamalar>pubg Mobile ve izinlere izin ver sonrada verileri ve önbelleği sil.

Ayarlar>uygulamalar>google play hizmetleri>depolama>verileri temizle not: Bu yöntemi yaparsan bilgilerin kayıp olur zaten sana bildirim gelecek yedek alın diye yedek alırsınız artık.
Ayarlar>uygulamalar>pubg Mobile ve izinlere izin ver sonrada verileri ve önbelleği sil.
Şu anda windowstayım androide geçince denerim.
He bu arada pc ye android kurdum.

Geri
Yukarı