Blitz LoL Eşyaları Marketten Silinmiyor

wus

Hectopat
Arkadaşlar selam. LoL için Blitz kullanıyordum ama Senpai'ye geçtim. Ama sorun şu ki Blitz'i silip %localappdata%'dan BlitzUpdater'ı da silmeme rağmen markette hala Blitz'in dizdiği eşyalar görünüyor. Ben Senpai'nin dizdiği eşyaları kullanmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. LoL için Blitz kullanıyordum ama Senpai'ye geçtim. Ama sorun şu ki Blitz'i silip %localappdata%'dan blitzupdater'ı da silmeme rağmen markette hala Blitz'in dizdiği eşyalar görünüyor. Ben Senpai'nin dizdiği eşyaları kullanmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Kanka yeni fark ettim, şimdi dediğim yerden hepsini silerbilirsin.
C:\Riot Games\League of Legends\Config\Global\Recommended bu dizindekileri sil yeter.

Arkadaşlar selam. LoL için Blitz kullanıyordum ama Senpai'ye geçtim. Ama sorun şu ki Blitz'i silip %localappdata%'dan BlitzUpdater'ı da silmeme rağmen markette hala Blitz'in dizdiği eşyalar görünüyor. Ben Senpai'nin dizdiği eşyaları kullanmak istiyorum. Ne yapmalıyım?
C:\Riot Games\League of Legends\Config\Global\Recommended bu dizindeki herşeyi sil yeterli olur şimdiden önemli değil iyi oyunlar. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı