BlitzWolf BW-KB2 693TL

Kiznaiver

Kilopat
Makaleler
1
Yer
whitechapel
Daha fazla  
Son zamanlarda çok fazla TKL klavye öneri konusu açılıyordu. Bu klavye Banggood üzerinde indirime girmiş. Gateron optical switch'ler kullanılıyor ve red ile blue switch versiyonları bu fiyata geliyor.
Hot-swappable bir klavye. Yaklaşık 693TL'ye indirmek için birkaç şey yapmamız gerekiyor.

Siteye girdikten sonra üyelik oluşturun ve bilgilerinizi girdikten sonra ürünün sayfasındaki şu kuponu kapın:
1672949803640.png

Eğer üyeliğiniz zaten varsa ve kupondan yararlanamıyorsanız yeni bir hesap açabilirsiniz.

Ödeme ekranına geçtikten sonra bu kısımdan en üsttekini ayarlıyoruz:
1672950038412.png
1672950010685.png

Kuponu aldığınızda zaten ödeme ekranında da tanımlı olacaktır. Bu şekilde 692.59TL'ye geliyor.
1672950086176.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Son zamanlarda çok fazla TKL klavye öneri konusu açılıyordu. Bu klavye Banggood üzerinde indirime girmiş. Gateron optical switch'ler kullanılıyor ve red ile blue switch versiyonları bu fiyata geliyor.
Hot-swappable bir klavye. Yaklaşık 693TL'ye indirmek için birkaç şey yapmamız gerekiyor.

Siteye girdikten sonra üyelik oluşturun ve bilgilerinizi girdikten sonra ürünün sayfasındaki şu kuponu kapın:
Eki Görüntüle 1624055
Eğer üyeliğiniz zaten varsa ve kupondan yararlanamıyorsanız yeni bir hesap açabilirsiniz.

Ödeme ekranına geçtikten sonra bu kısımdan en üsttekini ayarlıyoruz:
Eki Görüntüle 1624066Eki Görüntüle 1624063

Kuponu aldığınızda zaten ödeme ekranında da tanımlı olacaktır. Bu şekilde 692.59TL'ye geliyor.
Eki Görüntüle 1624067
Ben bunun 1.sini alacaktım. 2.si nasıl ?

Vergiyle beraber mi ? Ben geçen ay 1.sinin 2.elini bu fiyata alıyodum valla.

Son düzenleme:
Bu aralar ben niye K552'yi aldım diye sorguluyorum kendimi bu indirimler yüzünden.

Klavye kaliteli mi? Uzun ömürlü mü? Yay sesi vs ne durumda?
Yay sesi yok sayılır. Belki bazı tuşlarda sessiz bir ortamda biraz duyulabilir. Test videolarına bakabilirsiniz. Uzun ömürlü olacaktır. Hele ki bu fiyatlarda olan mekaniklere göre kat kat daha uzun ömürlü olacaktır. Gateron switch'ler kullanılıyor dediğim gibi. Normalde yurtiçinde bu fiyata maksimum Outemu Gaote switch'ler bulunabilir. Malzeme kalitesi de gayet güzel. Ben gördüğüm kadarıyla aydınlatmasının pek iyi olmadığını düşünüyorum. Gerçek gözle değişebilir. RGB seçenekleri gayet çeşitli ve güzel.

@TriqetraZ vergi konusunda ne kadar ekstrası çıkar emin değilim. Bu yüzden nakliye kısmından
''Türkiye Direkt Posta'' seçeneğini seçmek daha mantıklı duruyor. 773TL'ye de daha iyisini bulmak imkansız zaten.

Geri
Yukarı