Blizzard kurulmuyor

İşletim sistemi
Windows 10

Onweald

Centipat
Merhabalar,
Arkadaşlar bilgisayara Call of Duty Warzone yüklemeye çalışıyorum fakat Blizzard uygulaması da hiçbir şekilde yüklenmiyor söyle bir hata mesajı alıyorum updating Blizzard agent... Nereden baksanız 4-5 saattır bekliyorum ve hâlâ öyle oldu ben de bilgisayarda bir sıkıntı olabilir diye format attım yine 2-3 saat bekledim hâlâ aynı şekilde hata alıyorum hata resmini de atıyorum sizlere.
HATA RESMİ

Bu bir hata değil. Battle.net'de böyle sorunlar yaşanabiliyor bazen. Ben en son bunu yaşadığımda bazı şeyler denedim sonunda hallettim.

Önce bilgisayarı kapattım açtım, sonra modemi resetledim bir değişiklik olmadı. Battle.net Launcher'ı silip tekrar kurmayı denedim yine aynı sorunla karşılaştım. En son Battle.net Launcher'ı bilgisayardan kaldırdıktan sonra App Data ve Program Data klasörlerinde Blizzard'a dair ne varsa temizledim. Tekrar Battle.net Launcher'ı kurmayı denedim ve sonunda oldu.

Not: Bazen yükleme çok yavaşlıyor, sabredin kapatmayın. Eninde sonunda yüklenecektir.

Bu bir hata değil. Battle.net'de böyle sorunlar yaşanabiliyor bazen. Ben en son bunu yaşadığımda bazı şeyler denedim sonunda hallettim.

Önce bilgisayarı kapattım açtım, sonra modemi resetledim bir değişiklik olmadı. Battle.net Launcher'ı silip tekrar kurmayı denedim yine aynı sorunla karşılaştım. En son Battle.net Launcher'ı bilgisayardan kaldırdıktan sonra App data ve program data klasörlerinde Blizzard'a dair ne varsa temizledim. Tekrar Battle.net Launcher'ı kurmayı denedim ve sonunda oldu.

Not: Bazen yükleme çok yavaşlıyor, sabredin kapatmayın. Eninde sonunda yüklenecektir.

Birkaç forumda gördüm dediğiniz gibi App data ve program data sildim ve oyuna ait bütün dosyaları temizledim hatta dediğim gibi format bile attım yine de aynı sorunla karşılaştım.

Geri
Yukarı