Bloodborne alınır mı?

ED8

Picopat
Yer
Türkiye
1 yıl öncesinde PS Plus abonesiyken bedava verilmişti, ben de beleş diye eklemiştim kütüphaneye. Ama o dönem böyle bir oyundan haberim yoktu ilgimi de çekmemişti, geçen internette dolaşırken Türkçe dil desteği olduğunu öğrendim. GOTY Edition da 70 küsur lira, onu mu alayım? Bir aylık PS Plus alıp normal versiyonu mu alayım? Fark ne? Ayrıca alınır mı?

KS
KS
ED8

ED8

Picopat
Yer
Türkiye
Souls oyunlarını seviyorsan ve karanlık atmosfere girmek istiyorsan kesinlikle alınır.
Hiç oynamadım, bir ara Dark Souls'a niyetlenmiştin ama hem öğrenmesi zor olduğundan, hemde ingilizce olduğundan şu envanter ve diğer olayları çözmekte zorlanacağım için, bir de fiyatları da çok pahalı olduğu için vazgeçmiştim ama bu hem ucuz hem de Türkçe olduğu için ilgimi çekti. Karanlık atmosferleri de severim bu arada.

Yennefer O.V

Decipat
Yer
Vengerberg
Hiç oynamadım, bir ara Dark Souls'a niyetlenmiştin ama hem öğrenmesi zor olduğundan, hemde ingilizce olduğundan şu envanter ve diğer olayları çözmekte zorlanacağım için, bir de fiyatları da çok pahalı olduğu için vazgeçmiştim ama bu hem ucuz hem de Türkçe olduğu için ilgimi çekti. Karanlık atmosferleri de severim bu arada.
Dark Souls'a ısınamadıysan bu oyuna hiç para verme bence.

KS
KS
ED8

ED8

Picopat
Yer
Türkiye
En sol souls oyunları listesinde 15 oyundan 13. sırada gördüm az önce bir web sitesinde Bloodborne'u, gerçekten diğer souls oyunlarına göre daha mı kolay?

Yukarı