Bloody T60 İncelemesi

İyiymiş hocam, peki özelleştirebiliyor muyuz? Ben de T60-70-80 almayı düşünüyorum.
Evet istediğin profilde istediğin gibi özellik atayabiliyorsun üstündeki tuşlara. Default profilde 1-2-3 tık şeklinde çalışıyor ama özelleştirirsen makro da yapabilirsin, klavye tuşu da yapabilirsin vs.

Bilmiyorum hocam, elimde duran bir şeyin görünümünü pek takmıyorum. Oturuyor mu, oturuyor nasılsa.

A60 artık satılmıyor diye biliyorum. Satılsaydı yine de T60 derdim, A60 eski fare. Gerçi T60 da çok yeni değil, ama olsun.

Hocam iyi günler konu hala aktifmi bilmiyorum ama mouse şu an nasıl bir sıkıntı çıkardı mı? Bir de sensörünü merak ediyorum. FPS tarzı oyunlarda hızlıca sağa sola falan yaptığımızda bir takılma sorunu falan oluyor mu? Teşekkür ederim.

Hocam iyi günler konu hala aktifmi bilmiyorum ama mouse şu an nasıl bir sıkıntı çıkardı mı? Bir de sensörünü merak ediyorum. FPS tarzı oyunlarda hızlıca sağa sola falan yaptığımızda bir takılma sorunu falan oluyor mu? Teşekkür ederim.

Bende cevaplıyayım hiçbir sıkıntı yok cayır cayır çalışıyor ben macro özelliği için aldım Valorant vb. oyunlarda sıkıntısız çalışıyor

Unutmayın Core 3/4 için 10$ bir ücreti var onu ödemeniz gerekiyor yoksa 1000 tıklama veriyor oda zaten maximum 2 dk sürüyor

Bende cevaplıyayım hiçbir sıkıntı yok cayır cayır çalışıyor ben macro özelliği için aldım Valorant vb. oyunlarda sıkıntısız çalışıyor.

Unutmayın Core 3/4 için 10$ bir ücreti var onu ödemeniz gerekiyor yoksa 1000 tıklama veriyor oda zaten maximum 2 dk sürüyor.

Cracklenebildiğini duymuştum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Çok teşekkür ederim fareyi almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı