Bloody v7, CS:GO

MrWasil

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Bilişim
Merhaba;

Bugün CS'de Faceit maçında bir Türk arkadaşa denk geldım. Bellıydı vuruşlarından bir şey kullandığı sordugumda Bloody V7 makro kullanıyorum dedi.
Kendi belleğine alıyormuş ayarı mouse sanırsam bu ayar Faceit gıbı sısteme yakalanmıyor. Bu hile değil midir? Veyahut da nasıl yakalanmıyor anticheatlere bilgisi olan veyahut da kullanan var mı?

O makro, mouse yazılımı üzerinden yapılıyor ve bir tuşa atanıyor, cihazın kendi yazılımı olduğu için herhangi bir anticheat bunu engellemiyor kimsede ban falan atmaz. Aslında tam olarak hile sayılmaz yalnızca silah recoilini düzgün bir şekilde yapıyor öyle aimhack v.s. gibi bir şey değil. Belli bir rankın üstünde herkeste bilek olduğu için kimsenin gözüne batmayan bir durum. Bana göre yapana bir şey kazandırmaz ve karşı takıma karşı üstünlük sağlamaz. Yeter ki wallhack, aimhack v.s. kullanmayın.

Merhaba;

Bugün CS'de Faceit maçında bir Türk arkadaşa denk geldım. Bellıydı vuruşlarından bir şey kullandığı sordugumda Bloody V7 makro kullanıyorum dedi.
Kendi belleğine alıyormuş ayarı mouse sanırsam bu ayar Faceit gıbı sısteme yakalanmıyor. Bu hile değil midir? Veyahut da nasıl yakalanmıyor anticheatlere bilgisi olan veyahut da kullanan var mı?

Macro da ban sebebi diye biliyorum ama oyunda silah atışının bir hız sınırı var zaten sende çok hızlı basarsan onun kadar hızlı olmasa da yaklaşırsın ama hızlı basacağım diye de aim alamazsın falan Bloody bunu yazılımla yapıyor sprey bile yaptırta biliyorsun yazılımıyla ban yiyenler vardı bu yüzden. aynı mousedan bende de var önceden kullanıyordum ama ban falan yemedim.

A90 var bende ak ve M4 macrosu var evet. Fakat macronun yaptıgı spray 2014'de kaldı. Ve unutma DMG sonrası ranklarda ortalama üstü oynayan hayatını CS'ye adamış adamlar ile oynarsın. Macro çöp.

Yeni konular

Geri
Yukarı