Bludio T4S Bluetooth Kulaklığına 3.5mm Kulaklık Mikrofon Çoklayıcı Önerisi

Piscosour

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi. Kulaklığı bilgisayara takınca ses normalden daha az geliyor ve mikrofonu çalışmıyor.
Kulaklıkta gelen kablo;
img_20180410_213239-jpg.291069

Bu yüzden;
Alfais AL-4652 3.5mm Kulaklık Mikrofon Çoklayıcı Switch Fiyatı
Bunun gibi, kulaklığa uyumlu ve kaliteli, girişleri aynı çeviriciden alacağım. Direkt bunu buldum, bunu ekledim. Bunun gibi önerileriniz var ise yazar mısınız? Şimdiden teşekkürler. :)

Dosya Ekleri

• IMG_20180410_213239.jpg
    IMG_20180410_213239.jpg
    23 KB · Görüntüleme: 253
Belki amplifikatörler için yeterli güç sağlayamıyordur kulaklığın, o durumda laptop çıkışın zayıf kalıyor denebilir belki.Müzik setinde durum farklı ise o şekilde olabilir. Bunlar tahmin tabii.
Aslında bilgisayarım ile şöyle bir durum var. Güç kaynağı yetmiyor. Bir aya kalmaz alacağım. Ve bilgisayarım baya eskilerin ve markası belli bile olmayan anakartı var. Pegatron diye bir marka. 1156 pin anakart. Ses kartı ile bir problem olabilir mi?
Belki amplifikatörler için yeterli güç sağlayamıyordur kulaklığın, o durumda laptop çıkışın zayıf kalıyor denebilir belki.Müzik setinde durum farklı ise o şekilde olabilir. Bunlar tahmin tabii.
Çözümünü buldum. Anakartın girişine takınca az ses çıkarıyor, Kasanın girişine takınca da bluetooth dan verdiği sesin aynısını yansıtıyor. Teşekkürler yinede. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı