Blue Switch Gamepower Warlock tuşları çalışmıyor

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Blue Switch Gamepower Warlock klavyem var. Düz bir şerit halinde bozuk. Abimin klavyesi, baktım böyleydi, içini açıp baktım, switchler sağlam. Klavye bayağı bir süredir kulanılmıyor. Sorunu nedir? Az biraz bilgim var. Tamir edebilirim ama sorunun neden kaynaklı olduğunu bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    436,6 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleyen: Moderatör:
Blue switch neden alınır ki? Hemde kronik sorunlu warlock. Garantiye yolluyorsun ya hiçbir şey yapmıyorlar ya da kullanıcı hatası diyip para alıyorlar. Ondan forumda rampage gamepower alınmaz deniyor. Elinizden geleni deneyin hiçbir şey yapamazsanız garantiye yollayın.

Blue Switch neden alınır ki? Hemde kronik sorunlu Warlock. Garantiye yolluyorsun ya hiçbir şey yapmıyorlar ya da kullanıcı hatası deyip para alıyorlar. Ondan forumda Rampage Gamepower alınmaz deniyor. Elinizden geleni deneyin hiçbir şey yapamazsanız garantiye yollayın.

Garanti biteli çok oldu 2.5 yıl oldu ilk defa sıkıntı çıkardı kahve su döküdü kurutup tekrr kualndım bence gayet sağlam. Bir de sizden klavye tavsiyesi istemedim sadece sorunu nasıl çözebilirim diye sormuştum.

Garanti biteli çok oldu 2.5 yıl oldu ilk defa sıkıntı çıkardı kahve su döküdü kurutup tekrr kualndım bence gayet sağlam. Bir de sizden klavye tavsiyesi istemedim sadece sorunu nasıl çözebilirim diye sormuştum.

Bu kronik sorun, belki şansına düzelebilir. Onun dışında kendin düzeltemezsin.

Aynı sorun bende de vardı. 1.5- 2 yıl klavyeyi kenara koydum, geçenlerde şansımı tekrar denemek istedim. Basmayan tuşları ve etrafındaki tuşları fırça ile temizleyin. Kıl vb. kalmasın. Daha sonra süpürgenin ucunu çıkarıp switchlerin içine sokup süpürgeyi çalıştırın. Ben böyle yaptım 4-5 gündür kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı