Blue Switch klavye alınır mı?

wroNN

Kilopat
Daha fazla  
Bu konuda çok fazla gönderi var aslında ama yine de bu klavye için açmak istedim böyle bir gönderi. Klavye fiyat olarak diğer klavyelere kıyasla çok iyi. Beni tek düşündüren nokta Blue Switch olması. Oyun için Red Switch öneriliyor ama o kadar da fark olacağını düşünmüyorum. Bir de Blue Switch kullanıp oyun odaklı oynayanlar varsa yazabilirse sevinirim.
Almayı düşündüğüm klavye:

Son düzenleyen: Moderatör:
"Oyun için Red Switch daha iyi." çok yanlış bir algı. Hatta ben oyun için Blue switchin daha iyi olduğunu düşünüyorum. Şu konuya bakabilirsiniz.

"Oyun için Red Switch daha iyi." çok yanlış bir algı. Hatta ben oyun için Blue Switch'in daha iyi olduğunu düşünüyorum. Şu konuya bakabilirsiniz.

Katılıyorum bir insanın tuşa bası basmadığını anlaması lazım Red Switch'de his olmadığı için hata yapma oranı yüksek.

Yorum yapanların da dediğine göre ve ben de her iki Switch'i test etmiş biri olarak Blue Switch basışı hissetme açısından çok daha iyi. Ancak Blue Switch'in sesini asla hafife alma cidden savaştaki ağır makineli tüfekler gibi ses çıkarıyor.
Kulaklık takarken sorun olmaz diye düşünüyorum.

Bu konuda çok fazla gönderi var aslında ama yine de bu klavye için açmak istedim böyle bir gönderi. Klavye fiyat olarak diğer klavyelere kıyasla çok iyi. Beni tek düşündüren nokta Blue Switch olması. Oyun için Red Switch öneriliyor ama o kadar da fark olacağını düşünmüyorum. Bir de Blue Switch kullanıp oyun odaklı oynayanlar varsa yazabilirse sevinirim.
Almayı düşündüğüm klavye:
Tercih meselesi. Bence alınır.

Geri
Yukarı