Blue Switch sesi ne kadar yüksek?

morfinsamet

Hectopat
Bu klavyeyi almak istiyorum ama evdekiler gece sesten rahatsız olur diye çekiniyorum.
Şu an kullandığım klavye membran bir klavye ve o da bayağı ses çıkarıyor.
Sizce alınır mı? Eğer çok rahatsız olacaklarsa bu fiyatta başka bir Switch'li klavye önerebilir misiniz?
Şu an kullandığım klavyenin sesi şu şekilde:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Red ya da brown öneririm en sessizleri onlar bir de Black var Black diğerlerinden biraz sert basma hissi var.

Gamepower Ogre Raınbow Kırmızı Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL Bunu öneririm.

Galax markasını ilk defa duyuyorum pek kaliteli olacağını düşünmüyorum.
Gamepower markasında sorun yaşayan çok fazla insan var o yüzden almak istemiyorum açıkçası. Arkadaşımda warlock var bi' ara durduk yere ışıkları gitti aylarca gelmedi, şuan kablosunu oynatınca temassızlık yapıyor falan.

Red ya da brown öneririm en sessizleri onlar bir de Black var Black diğerlerinden biraz sert basma hissi var.

Gamepower Ogre Raınbow Kırmızı Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL Bunu öneririm.

Galax markasını ilk defa duyuyorum pek kaliteli olacağını düşünmüyorum.
İncelemelerde Galax klavyenin yanında 8 tane black switch geldiğini gördüm. 8 adet tuşu black switch ile değiştirebilirim yani.

Son düzenleme:
Yıllarca red Switch kullandım, Cherry MX mavi Switch'e geçiş yaptım bir dönem. Mavi Switch basış hissi çok güzel ama kullananı bile bir zaman sonra rahatsız ediyor. Herkes böyle değil fakat büyük çoğunluk bu görüşte.

Tek yaşayan biri isen meraktan alınabilir fakat tavsiye etmiyorum. Bir zaman sonra sesi çok batıyor ve evde birileri varsa gece yazı yazarken bile çekinirsin :)

Red Switch al derim.

Yıllarca red Switch kullandım, Cherry MX mavi Switch'e geçiş yaptım bir dönem. Mavi Switch basış hissi çok güzel ama kullananı bile bir zaman sonra rahatsız ediyor. Herkes böyle değil fakat büyük çoğunluk bu görüşte.

Tek yaşayan biri isen meraktan alınabilir fakat tavsiye etmiyorum. Bir zaman sonra sesi çok batıyor ve evde birileri varsa gece yazı yazarken bile çekinirsin :)

Red Switch al derim.
Ben de mavi almak istemiyorum pek ama 450-600 TL bütçede başka alternatif yok pek. Gamepower almak istemiyorum şahsen.

Ben de mavi almak istemiyorum pek ama 450-600 TL bütçede başka alternatif yok pek. Gamepower almak istemiyorum şahsen.
O fiyata membran klavye ile daha güzel bir tercih yapabilirsin ya da TKL modellere bakılabilir. İlla Full tuş takımlı istemiyorum, tkl,84/87 tuşlularda olur dersen başka modellerde bulunabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı