Blue Switch sesi ne kadar yüksek?

O fiyata membran klavye ile daha güzel bir tercih yapabilirsin ya da TKL modellere bakılabilir. İlla Full tuş takımlı istemiyorum, tkl,84/87 tuşlularda olur dersen başka modellerde bulunabilir.
Baktım ama bulamadım. Membran klavye artık kullanmak istemiyorum hem bir ton para vereceğim hem eski teknoloji kullanmaya devam edeceğim mantıksız geliyor bana. Blue switch Galax Stealth 03 almaya karar verdim.

Baktım ama bulamadım. Membran klavye artık kullanmak istemiyorum hem bir ton para vereceğim hem eski teknoloji kullanmaya devam edeceğim mantıksız geliyor bana. Blue switch Galax Stealth 03 almaya karar verdim.
Hayırlısı olsun, tercih meselesi tabiki.

İade süreci kolay olan bir yerden almanızı tavsiye ederim. İlk defa deneyimleyeceğiniz ve tedirgin olduğunuz bir ürün, memnun kalmayıp iade etme ihtimaliniz de olabilir.

Şimdiden hayırlı olsun.

Bu klavyeyi almak istiyorum ama evdekiler gece sesten rahatsız olur diye çekiniyorum.
Şu an kullandığım klavye membran bir klavye ve o da bayağı ses çıkarıyor.
Sizce alınır mı? Eğer çok rahatsız olacaklarsa bu fiyatta başka bir Switch'li klavye önerebilir misiniz?
Şu an kullandığım klavyenin sesi şu şekilde:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben kullanıyorum kalitesi gayet iyi 2 arkadaşıma da aldırdım fakat evet herhangi bir odanız yoksa veya odanızda kalan birisi varsa rahatsız edici düzeyde ses çıkarıyor.

Hayırlısı olsun, tercih meselesi tabiki.

İade süreci kolay olan bir yerden almanızı tavsiye ederim. İlk defa deneyimleyeceğiniz ve tedirgin olduğunuz bir ürün, memnun kalmayıp iade etme ihtimaliniz de olabilir.

Şimdiden hayırlı olsun.
Teknobiyotik'ten alacağım sorun çıkmaz herhalde.

Ben kullanıyorum kalitesi gayet iyi 2 arkadaşıma da aldırdım fakat evet herhangi bir odanız yoksa veya odanızda kalan birisi varsa rahatsız edici düzeyde ses çıkarıyor.
Odamda tek başına kalıyorum sorun çıkmaz diye düşünüyorum. Bu fiyata gamepower dışında başka bulamayacağım için alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı