BlueStacks Brawl Stars'da gecikme

Mustafake

Decipat
Modem var bizde, TTNET Türk Telekom. Dibimde PC'nin yanında yine de lag var. Karakter yürümüyor, mermi gitmiyor. Nasıl gider bu lag sorunu? Mobil veri denedim, yine de aynı şey. Nasıl çözerim bu sorunu? Başkasında interneti kötü olmasına rağmen ping falan yok, akıcı oynuyor. RAM'le alakası olabilir mi?

1597488415168.png
1597488633188.png

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
KS
M

Mustafake

Decipat
Açtım windows update yeniden başlatılıyor bakalım çok fazla güncelleme gelmiş birde. Yükler inşallah kendi kendine driverları.
Senin söylediğin şeylerle alakası yok asıl. Ve herkeste yok sadece benim bilgisayarımda böyle bir sorun vardı emülatörle'de alakası yoktu telefonumdan girince lag yoktu bilgisayarımda oluyordu sadece ve bunları yaparak hatayı çözdüm yani internetimde'de bir sıkıntı yok bilmeden yazıyorsunuz konum kapatmak falan hikaye.

Tüm sürücüler yüklendi mi?
İnternet ve işlemci sürücüsü indirildi ama ekran kartı inmedi onu düzeltmeye çalışıyorum şimdi.

CruX

Centipat
Makaleler
1
Yer
Mars
Senin söylediğin şeylerle alakası yok asıl. Ve herkeste yok sadece benim bilgisayarımda böyle bir sorun vardı emülatörle'de alakası yoktu telefonumdan girince lag yoktu bilgisayarımda oluyordu sadece ve bunları yaparak hatayı çözdüm yani internetimde'de bir sıkıntı yok bilmeden yazıyorsunuz konum kapatmak falan hikaye.
Sorun herkeste var arkadaşım. Ve bu sürücüyle halledilmiyor. Boş yere uğraşmayın. Büyük ihtimal internet ayarlarında bir şeyleri açıp kapatmak lazım.

SuperStar

Femtopat
Sorun herkeste var arkadaşım. Ve bu sürücüyle halledilmiyor. Boş yere uğraşmayın. Büyük ihtimal internet ayarlarında bir şeyleri açıp kapatmak lazım.

Bir gelip kafa karıştırmasan ben bu arkadaşın konularına baktım bir sürü açmış kendim hatayı çözünce ona da nasıl çözdüğümü yazıyorum ve sorun herkeste var ama bu kadar yok yüksek FPS'de lag oluyor bizde yani bilgisayar ile alakalı FPS az olduğu zaman lag olmuyor değişik bir hata.

CruX

Centipat
Makaleler
1
Yer
Mars
Bi gelip kafa karıştırmasan ben bu arkadaşın konularına baktım bir sürü açmış kendim hatayı çözünce onada nasıl çözdüğümü yazıyorum ve sorun herkeste var ama bu kadar yok yüksek fps'de lag oluyor bizde yani bilgisayar ile alakalı fps az olduğu zaman lag olmuyor değişik bir hata.
Ben kimsenin kafasını karıştırmıyorum kendi fikrimi söylüyorum senin söylediğin gibi. Ayrıca FPS ile lagın ne alakası var?

SuperStar

Femtopat
Ben kimsenin kafasını karıştırmıyorum kendi fikrimi söylüyorum senin söylediğin gibi. Ayrıca FPS ile lagın ne alakası var?

İşte sorun orada.

Ben de anlamadım ama yüksek FPS'de lag oluyor sürücüler yüzünden galiba Windows kendi otomatik yükleyince sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
KS
M

Mustafake

Decipat
İşte sorun orada.

Ben de anlamadım ama yüksek FPS'de lag oluyor sürücüler yüzünden galiba Windows kendi otomatik yükleyince sorun çözüldü.

Hocam dediklerinizi yaptım oyunda denedim ve lag bayağı bir azaldı çok nadiren de olsa atış gecikmesi yaşıyorum ama öyle oyun çok akıcı diyemicem çünkü mermiler çok hızlı gitmiyor mesela shelly karakterinde o kadar çok hızlı gitmiyor yağ gibi ama yine de bayağı bir azaldı. Realtek Ethernet driver ayarlarındaki sekmeler default sanırım ondan geri eski ayarlarına alayım mı performans ayarlarına yani.

SuperStar

Femtopat
Hocam dediklerinizi yaptım oyunda denedim ve lag bayağı bir azaldı çok nadiren de olsa atış gecikmesi yaşıyorum ama öyle oyun çok akıcı diyemicem çünkü mermiler çok hızlı gitmiyor mesela shelly karakterinde o kadar çok hızlı gitmiyor yağ gibi ama yine de bayağı bir azaldı. Realtek Ethernet driver ayarlarındaki sekmeler default sanırım ondan geri eski ayarlarına alayım mı performans ayarlarına yani.

Ayarlardan Windows Update kısmına gel oradan isteğe bağlı güncellemeler yazıyorsa ona bas Realtek ve Qualcomm güncellemesi varsa onu da yap tekrar dene.

BlueStacks'de ki ayarlarınızı SS alıp atar mısınız?

Yeni konular

Yukarı