BlueStacks Brawl Stars'da gecikme

Mustafake

Decipat
Modem var bizde, TTNET Türk Telekom. Dibimde PC'nin yanında yine de lag var. Karakter yürümüyor, mermi gitmiyor. Nasıl gider bu lag sorunu? Mobil veri denedim, yine de aynı şey. Nasıl çözerim bu sorunu? Başkasında interneti kötü olmasına rağmen ping falan yok, akıcı oynuyor. RAM'le alakası olabilir mi?

1597488415168.png
1597488633188.png

Son düzenleyen: Moderatör:

SuperStar

Femtopat
Bir de sen bana sor o kadar bıktım ki diğer oyunlarda latency (gecikme) olmuyor ama sadece Brawl Stars'ta oluyor sebebini ve çözümünü de kimse bilmiyor (tamamen).Sorun çözülüyor sonra tekrar başlıyor cidden bıktım. Ama şunu biliyorum ki çok iyi bir internetin olsa Superbox mesela olsa oyun akar bence ybjnin falan Superbox oyunu akıyor ama bizim internetle alakası yok bence yani diğer oyunlarda ping yoksa demek ki sorun başka bir şeyde bir türlü bulamadım kalıcı çözümü.

Artık mermi geç gitmesine bile razıyım lag hiç oynatmıyor geç gitme varken görev yapılabiliyor en azından.

erme

Hectopat
Makaleler
2
Sebebi muhtemelen emulator yada internetiniz. Farklı emülator deneyebilirsiniz.

KS
KS
M

Mustafake

Decipat
Bu konu neden bu kadar uzadı? Sorun sistemde ya da emulatör de işte. Konu sahibi bazı nedenlerden dolayı (8 senelik modem falan) belli etmiş sorunu. Bir moderatör kapatabilir mi bu konuyu?
Ne diyon kardeşim sen şaka mısın ne emulatörü ne sistemi.
Bu konu neden bu kadar uzadı? Sorun sistemde ya da emulatör de işte. Konu sahibi bazı nedenlerden dolayı (8 senelik modem falan) belli etmiş sorunu. Bir moderatör kapatabilir mi bu konuyu?
Değilmiş modemden bağlandığım issye sordum.başka biri dedi modemden diye.
2 gün güzel giderken bugün bozdu lag hiç gitmiyor yeter oyundan soğudum tam düzelse şaşardım zaten. Yapacak şeyde kalmadı artık bıktım.
Kanka benim şu an mermiler çok geç çıkıyor çıldırmak üzereyim. Nasıl düzeltirim cidden bilmiyorum karakterde sorun yok ama mermilerde sıkıntı var.

SuperStar

Femtopat
Ne diyorsun kardeşim sen şaka mısın ne emulatörü ne sistemi.

Değilmiş modemden bağlandığım ISS'ye sordum. Başka biri dedi modemden diye.

Kanka benim şu an mermiler çok geç çıkıyor çıldırmak üzereyim. Nasıl düzeltirim cidden bilmiyorum karakterde sorun yok ama mermilerde sıkıntı var.

Sana yazabileceğim başka bir yer var mı burada yazılmıyor bir program söyleyeceğim demin yükledim tarama yaptım şimdi lag çıkmıyor mermi geç gitmesi de yok inşallah geri başlamaz. Sabah fena lag vardı şimdi çıkmıyor.

Yukarı