BlueStacks Brawl Stars'da gecikme

Mustafake

Decipat
Modem var bizde, TTNET Türk Telekom. Dibimde PC'nin yanında yine de lag var. Karakter yürümüyor, mermi gitmiyor. Nasıl gider bu lag sorunu? Mobil veri denedim, yine de aynı şey. Nasıl çözerim bu sorunu? Başkasında interneti kötü olmasına rağmen ping falan yok, akıcı oynuyor. RAM'le alakası olabilir mi?

1597488415168.png
1597488633188.png

Son düzenleyen: Moderatör:

SuperStar

Femtopat
Tamam teşekkürler şimdi yapıyorum dediklerinizi.
Görev yöneticisinde gözükmüyor şimdi ekran kartı sizde gözüküyor mu?

Birde windows update açık mı olmalı?
Hiç kapatmadığım için bilmiyorum ama kapalı olsa da bir şey olmaz büyük ihtimalle.
Tamam teşekkürler şimdi yapıyorum dediklerinizi.
Görev yöneticisinde gözükmüyor şimdi ekran kartı sizde gözüküyor mu?

Birde windows update açık mı olmalı?

Yüklenmedi sürücüler sanırım windows update açık mı kalmalı?
Aygıt yöneticisinden Ss atabilir misiniz?

CruX

Centipat
Makaleler
1
Yer
Mars
Bahsettiğiniz şeylerden uzaktan yakından alakası yok. Sorun genel olarak herkeste var. Bazı cihazlarda konumu kapatarak, bazı cihazlarda temizleyici uygulaması kullanarak sorun çözülebiliyor. Bazılarında da mobil veri ile çözülebiliyor ancak yine lag yaşanabiliyor.

SuperStar

Femtopat
Bahsettiğiniz şeylerden uzaktan yakından alakası yok. Sorun genel olarak herkeste var. Bazı cihazlarda konumu kapatarak, bazı cihazlarda temizleyici uygulaması kullanarak sorun çözülebiliyor. Bazılarında da mobil veri ile çözülebiliyor ancak yine lag yaşanabiliyor.

Senin söylediğin şeylerle alakası yok asıl. Ve herkeste yok sadece benim bilgisayarımda böyle bir sorun vardı emülatörle'de alakası yoktu telefonumdan girince lag yoktu bilgisayarımda oluyordu sadece ve bunları yaparak hatayı çözdüm yani internetimde'de bir sıkıntı yok bilmeden yazıyorsunuz konum kapatmak falan hikaye.

Öyle yaptım zaten teker teker.

Tüm sürücüler yüklendi mi?

Yeni konular

Yukarı