ZyXEL modemde Brawl Stars ani ping artışı oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sürücü yüklenmedi hocam valla.
Ben lag yapar diye windows update kapatmıştım geri açıyım mı?
Geri aç lagın onla alakası yok windows kendisi sürücüleri otomatik yüklediğinde çözülür hatan ve sürücünün yüklenmediğini nasıl anladın?

Hocan işlemci ve network (internet) driverlerı yüklendi ama ekran kartı yüklenmedi.

Hocan işlemci ve network (internet) driverlerı yüklendi ama ekran kartı yüklenmedi.
Hepsini bir anda mı sildin öyle yapmayacaktın teker teker silip yeniden başlatmanı yazdım hepsi yüklenene kadar PC'yi yeniden başlat.

Bahsettiğiniz şeylerden uzaktan yakından alakası yok. Sorun genel olarak herkeste var. Bazı cihazlarda konumu kapatarak, bazı cihazlarda temizleyici uygulaması kullanarak sorun çözülebiliyor. Bazılarında da mobil veri ile çözülebiliyor ancak yine lag yaşanabiliyor.

Bahsettiğiniz şeylerden uzaktan yakından alakası yok. Sorun genel olarak herkeste var. Bazı cihazlarda konumu kapatarak, bazı cihazlarda temizleyici uygulaması kullanarak sorun çözülebiliyor. Bazılarında da mobil veri ile çözülebiliyor ancak yine lag yaşanabiliyor.

Senin söylediğin şeylerle alakası yok asıl. Ve herkeste yok sadece benim bilgisayarımda böyle bir sorun vardı emülatörle'de alakası yoktu telefonumdan girince lag yoktu bilgisayarımda oluyordu sadece ve bunları yaparak hatayı çözdüm yani internetimde'de bir sıkıntı yok bilmeden yazıyorsunuz konum kapatmak falan hikaye.

Öyle yaptım zaten teker teker.

Tüm sürücüler yüklendi mi?

Açtım windows update yeniden başlatılıyor bakalım çok fazla güncelleme gelmiş birde. Yükler inşallah kendi kendine driverları.
Senin söylediğin şeylerle alakası yok asıl. Ve herkeste yok sadece benim bilgisayarımda böyle bir sorun vardı emülatörle'de alakası yoktu telefonumdan girince lag yoktu bilgisayarımda oluyordu sadece ve bunları yaparak hatayı çözdüm yani internetimde'de bir sıkıntı yok bilmeden yazıyorsunuz konum kapatmak falan hikaye.

Tüm sürücüler yüklendi mi?
İnternet ve işlemci sürücüsü indirildi ama ekran kartı inmedi onu düzeltmeye çalışıyorum şimdi.

Yüklemesi lazım ben her yaptığımda kendi yüklüyor çünkü.
Hocam mesajlarımı beğenir misiniz?
Şimdi yeniden başlattım uyumlu sürücü bulunamadı diyor ama windows update açtım ordan yükleniyor ve çok güncelleme gelmiş onları iptal etme seçeneği olsa keşke.
1634388712171.png

Sorun herkeste var arkadaşım. Ve bu sürücüyle halledilmiyor. Boş yere uğraşmayın. Büyük ihtimal internet ayarlarında bir şeyleri açıp kapatmak lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı