ZyXEL modemde Brawl Stars ani ping artışı oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sorun herkeste var arkadaşım. Ve bu sürücüyle halledilmiyor. Boş yere uğraşmayın. Büyük ihtimal internet kimsede yok bu sorun
kanka bazı kişilerde var onların neti kötüdür ama bizim pcden oynuyoruz telefon farklı pc farklı konumla falan alakası yok.

Sorun herkeste var arkadaşım. Ve bu sürücüyle halledilmiyor. Boş yere uğraşmayın. Büyük ihtimal internet ayarlarında bir şeyleri açıp kapatmak lazım.

Bir gelip kafa karıştırmasan ben bu arkadaşın konularına baktım bir sürü açmış kendim hatayı çözünce ona da nasıl çözdüğümü yazıyorum ve sorun herkeste var ama bu kadar yok yüksek FPS'de lag oluyor bizde yani bilgisayar ile alakalı FPS az olduğu zaman lag olmuyor değişik bir hata.

Bi gelip kafa karıştırmasan ben bu arkadaşın konularına baktım bir sürü açmış kendim hatayı çözünce onada nasıl çözdüğümü yazıyorum ve sorun herkeste var ama bu kadar yok yüksek fps'de lag oluyor bizde yani bilgisayar ile alakalı fps az olduğu zaman lag olmuyor değişik bir hata.
Ben kimsenin kafasını karıştırmıyorum kendi fikrimi söylüyorum senin söylediğin gibi. Ayrıca FPS ile lagın ne alakası var?

Ben kimsenin kafasını karıştırmıyorum kendi fikrimi söylüyorum senin söylediğin gibi. Ayrıca FPS ile lagın ne alakası var?

İşte sorun orada.

Ben de anlamadım ama yüksek FPS'de lag oluyor sürücüler yüzünden galiba Windows kendi otomatik yükleyince sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşte sorun orada.

Ben de anlamadım ama yüksek FPS'de lag oluyor sürücüler yüzünden galiba Windows kendi otomatik yükleyince sorun çözüldü.

Hocam dediklerinizi yaptım oyunda denedim ve lag bayağı bir azaldı çok nadiren de olsa atış gecikmesi yaşıyorum ama öyle oyun çok akıcı diyemicem çünkü mermiler çok hızlı gitmiyor mesela shelly karakterinde o kadar çok hızlı gitmiyor yağ gibi ama yine de bayağı bir azaldı. Realtek Ethernet driver ayarlarındaki sekmeler default sanırım ondan geri eski ayarlarına alayım mı performans ayarlarına yani.

Hocam dediklerinizi yaptım oyunda denedim ve lag bayağı bir azaldı çok nadiren de olsa atış gecikmesi yaşıyorum ama öyle oyun çok akıcı diyemicem çünkü mermiler çok hızlı gitmiyor mesela shelly karakterinde o kadar çok hızlı gitmiyor yağ gibi ama yine de bayağı bir azaldı. Realtek Ethernet driver ayarlarındaki sekmeler default sanırım ondan geri eski ayarlarına alayım mı performans ayarlarına yani.

Ayarlardan Windows Update kısmına gel oradan isteğe bağlı güncellemeler yazıyorsa ona bas Realtek ve Qualcomm güncellemesi varsa onu da yap tekrar dene.

BlueStacks'de ki ayarlarınızı SS alıp atar mısınız?

Ayarlardan Windows Update kısmına gel oradan isteğe bağlı güncellemeler yazıyorsa ona bas Realtek ve Qualcomm güncellemesi varsa onu da yap tekrar dene.

BlueStacks'de ki ayarlarınızı SS alıp atar mısınız?
1634396513710.png

1634396527024.png

1634396540564.png

1634396555619.png

Realteke yok hocam.
Sizin ayarlarınız nasıl?Ve sisteminiz?
Driver sürümleri neler sizin ayrıca?

Oradaki 2 tane Qualcomm var onları seçip güncelle, BlueStacks'de astc texture (beta) yazan yerden yazılım kodu çözmek yap. Mermi geç gitmesi ya da lag olursa isteğe bağlı güncelleştirmeler yerinden oradaki hepsini seçip güncelle.

Sizinde mi astc texture açıktı hocam?

Eki Görüntüle 1190793
Eki Görüntüle 1190794
Eki Görüntüle 1190795
Eki Görüntüle 1190796
Realtek'e yok hocam.
Sizin ayarlarınız nasıl? Ve sisteminiz?
Driver sürümleri neler sizin ayrıca?

Ben BlueStacks 5 kullanıyorum, Ayarlarımda seninkisi ile aynı sadece benimki 1600 X 900. Benim ekran kartım AMD işlemci Intel, Sürümlerini yazayım mı?

Sizinde mi astc texture açıktı hocam?

Açık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı