ZyXEL modemde Brawl Stars ani ping artışı oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Emulatörle alakalı değil farklı emulatörlerde de durum aynı alakası yok internet bir ihtimal ama bence internetle de alakası yok bütün ayarlar yapılı internetle alakalı neredeyse.

Bir de internetten olsaydı evdeki başka cihazlarda da lag olması lazımdı. Sadece benim PC de oluyor.

Bu konu neden bu kadar uzadı? Sorun sistemde ya da emulatör de işte. Konu sahibi bazı nedenlerden dolayı (8 senelik modem falan) belli etmiş sorunu. Bir moderatör kapatabilir mi bu konuyu?

Bu konu neden bu kadar uzadı? Sorun sistemde ya da emulatör de işte. Konu sahibi bazı nedenlerden dolayı (8 senelik modem falan) belli etmiş sorunu. Bir moderatör kapatabilir mi bu konuyu?
Ne diyon kardeşim sen şaka mısın ne emulatörü ne sistemi.
Değilmiş modemden bağlandığım issye sordum.başka biri dedi modemden diye.
2 gün güzel giderken bugün bozdu lag hiç gitmiyor yeter oyundan soğudum tam düzelse şaşardım zaten. Yapacak şeyde kalmadı artık bıktım.
Kanka benim şu an mermiler çok geç çıkıyor çıldırmak üzereyim. Nasıl düzeltirim cidden bilmiyorum karakterde sorun yok ama mermilerde sıkıntı var.

Ne diyorsun kardeşim sen şaka mısın ne emulatörü ne sistemi.

Değilmiş modemden bağlandığım ISS'ye sordum. Başka biri dedi modemden diye.

Kanka benim şu an mermiler çok geç çıkıyor çıldırmak üzereyim. Nasıl düzeltirim cidden bilmiyorum karakterde sorun yok ama mermilerde sıkıntı var.

Sana yazabileceğim başka bir yer var mı burada yazılmıyor bir program söyleyeceğim demin yükledim tarama yaptım şimdi lag çıkmıyor mermi geç gitmesi de yok inşallah geri başlamaz. Sabah fena lag vardı şimdi çıkmıyor.

Sana yazabileceğim başka bir yer var mı burada yazılmıyor bir program söyleyeceğim demin yükledim tarama yaptım şimdi lag çıkmıyor mermi geç gitmesi de yok inşallah geri başlamaz. Sabah fena lag vardı şimdi çıkmıyor.
Tamamdır discordum var nickim mustafa32#0413

Kimse çözümü bilmiyor veya yazmıyor 5 yaşındaki kişiler yazıyor konuya bir şey bilmeden. Bu forumda kimi ararsan var kaç tane konu açtım kimse bilmiyor çözümü bende yeni konu açıyorum belki bilen vardır diye. Fakat imkansız. Evde deneyeceğim son kez başka emulatörle bu emulatör sorun diyenlerden de bıktım cidden.

Mesajlarından belli zaten yaşın.
Elli kere konu açınca lag gitmiyor.

Açtığı Her konuda 10 ping azalıyor galiba.

Son düzenleme:
Teknolojini t'sini bilmiyormuşum. çok üzüldüm gerçekten
resim_2021-10-23_182710.png

Bilmediğin belli senin :)
Hem kendin çok anlasaydın teknolojinin "t"sinden 90 milyon konu açmazdın.

Zannetmem. Maalesef yani sisteminizdeki sorunu bilmiyorum.
FPS düşükken lag yok ama yüksek FPS'te lag oluyor ne yapsam düzelir? Sadece lag değil ping ve mermi geç gitmesi de var. Hatanın işlemci yüzünden olduğunu düşünüyorum. Ne yapsam düzelir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı