Çözüldü BlueStacks PUBG Mobile "maç sunucusu yanıt vermedi lüften daha sonra tekrar deneyin." hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

just chillin

Hectopat
Makaleler
2
"Maç sunucusu yanıt vermedi. Daha sonra tekrar deneyin." diye hata alıyorum, maça girmiyor. 1 2 gün önce oyun açıkken laptopun şarjı bitip kapanmıştı, ondan sonra bu hatayı vermeye başladı. Oyun giriş ekranındaki tamir et kısmını denedim. Avrupa sunucusundan orta doğu sunucusuna geçtim. Kaynak yönetim merkezindeki ana kaynakları yeniden indirdim. Oyunu silip tekrar yükledim hiçbiri işe yaramadı. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
"Maç sunucusu yanıt vermedi. Daha sonra tekrar deneyin." diye hata alıyorum, maça girmiyor. 1 2 gün önce oyun açıkken laptopun şarjı bitip kapanmıştı, ondan sonra bu hatayı vermeye başladı. Oyun giriş ekranındaki tamir et kısmını denedim. Avrupa sunucusundan orta doğu sunucusuna geçtim. Kaynak yönetim merkezindeki ana kaynakları yeniden indirdim. Oyunu silip tekrar yükledim hiçbiri işe yaramadı. Yardımcı olabilecek var mı?

GameLoop'tan indirip deneyebilirsiniz ben oradan oynuyorum.

GameLoop'tan indirip deneyebilirsiniz ben oradan oynuyorum.

Çözüm
"Maç sunucusu yanıt vermedi. Daha sonra tekrar deneyin." diye hata alıyorum, maça girmiyor.
Her zamankinden farklı olarak BlueStacks X kısayolundan değil de BlueStacks 5 kısayolundan açtım oyunu. Bir de sağ taraftaki emülatör barından trim memory yaptım. En son da yine sağ bardan ayarlara girip son sürüme güncelledim oyuna girmeye başladı.

Hocam aynı sıkıntıyı bende aşadığım için geçtim Game loopa düzeldi. O yüzden demiştim.
Sorun çözüldü, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı