Çözüldü BlueStacks VT nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

inlvrama

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. BlueStacks'tan standoff 2 adlı oyunu oynayacağım daha yüksek performans için vt sanallaştırma diye bir şey açmam gerekiyormuş anladığım kadarıyla. BIOS'dan açıldığını biliyorum ama böyle işlere girişirken korkuyorum PC'ye bir şey olur diye. Ne yapayım?

Çözüm
Selamlar. BlueStacks'tan standoff 2 adlı oyunu oynayacağım daha yüksek performans için vt sanallaştırma diye bir şey açmam gerekiyormuş anladığım kadarıyla. BIOS'dan açıldığını biliyorum ama böyle işlere girişirken korkuyorum PC'ye bir şey olur diye. Ne yapayım?
Sanallaştırma açmak PC'ye zarar vermez. Bu konuda endişelenmeyin.
Sanallaştırma açmak PC'ye zarar vermez. Bu konuda endişelenmeyin.

Çözüm
Ben ilk açtığımda mavi ekran vermişti.
Başka bir sıkıntı vardır. Yıllardır açık olarak kullanıyorum ve sıkıntı yok. Bir konuda Minidump incelerken Gameloop kaynaklı bir hataya rastladım.

Geri
Yukarı