BlueStacks WhatsApp "WhatsApp has a problem" hatası

mmwero1

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi geceler, BlueStacks kullanıyorum. WhatsApp'e her girmeye çalıştığımda 1 sn. olmadan şu ekran geliyor ve uygulamadan atıyor. Uzun uğraş sonucu ekran görüntüsü almayı başardım. Sildim yeniden yükledim olmadı. Windows'dan APK indirdim, kurdum, olmadı; Google hesabını sildim, olmadı. Ne yapabilirim? Okuldan mesaj geldi ve giremiyorum. Ciddi ihtiyacım var.

wp.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi geceler, BlueStacks kullanıyorum. WhatsApp'e her girmeye çalıştığımda 1 sn. olmadan şu ekran geliyor ve uygulamadan atıyor. Uzun uğraş sonucu ekran görüntüsü almayı başardım. Sildim yeniden yükledim olmadı. Windows'dan APK indirdim, kurdum, olmadı; Google hesabını sildim, olmadı. Ne yapabilirim? Okuldan mesaj geldi ve giremiyorum. Ciddi ihtiyacım var.

Eki Görüntüle 832774

WhatsApp'ı BlueStacks olmadan WhatsApp sitesinden indirebilirsiniz.

arkadaşlar maalesef sadece bluestacks den girme şansım var yardım eder misiniz
Telefonum symbian işletim sistemine sahip ve bilgisayarı 4 kişi kullanıyor mıcrosoft store dan ındıremıyorum maalesef

Whatsapp yeniden yüklenmeli diyor ki siz bunu yapmışsınız. Neden başka şansınız yok? Whatsapp Web 10 kat daha kolay iken?
Yanlışım varsa düzeltin whatsapp web androıd veya ıos işletim sistemlerinde telefona yüklü whatsapp uygulamasına tarayıcıda qr kod okutarak erişim sağlatıyor diye biliyorum ben symbıan60 ısletım sıstemı kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı