BlueStacks'i açınca "Yakın zamanda konumunuza erişildi"

Arkadaşlar, BlueStacks'i açınca sağ alttaki oka tıkladım. Orada, simge vardı getirdim üstüne imleci. "Yakın zamanda konumunuza erişildi" hatası yazıyordu tıkladım. Olay görüntüleyicisine attı. Ve olay görüntüleyicisinde şu yazıyordu. "Program, konum algılayıcısından veya varsayılan konumdan bilgilerinize erişti" yazıyordu. Neden bu uyarıyı verdi? Bu arada sanal makinedeydim. Hatta, kapatıp açınca yine aynı simge geliyordu.

Bluestacks Android emülatörüdür, bir telefon nasıl konum izni istiyorsa; aynı muhabbet. Uygulamalardan "Konum" gibi bir uygulama olması lazım, kapatırsan sormaz; konum istemez.

Bir çok kez sordunuz Bluestacks'i, sanal makineden de açmışsınız. Bu kadar endişeniz varsa başka alternatiflere yönelebilirsiniz. LD Player ve Nox iyidir.

Bluestacks Android emülatörüdür, bir telefon nasıl konum izni istiyorsa; aynı muhabbet. Uygulamalardan "Konum" gibi bir uygulama olması lazım, kapatırsan sormaz; konum istemez.

Bir çok kez sordunuz Bluestacks'i, sanal makineden de açmışsınız. Bu kadar endişeniz varsa başka alternatiflere yönelebilirsiniz. LD Player ve Nox iyidir.
Yok hocam, ana makinede kurdum oynuyorum. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı