BlueStacks'teki Korku oyunu virüslü mü?

Berke_ Bayram

Femtopat
Yer
CoD MW5 te Ghost la Price ı kurtarıyor.
Daha fazla  
Arkadaşlar, bir arkadaşım söyledi. Biliyorsunuz, mobilde Granny Slendrina gibi korku oyunları var. Ben de YouTube'a video çekmek için yükledim ama arkadaşım korku oyunları cihazı bozuyormuş. Cihazı kendi kendine açıp kapatıyormuş dedi ve ben de biraz tedirgin oldum. Bu konuyu açtım. Arkadaşım yalan mı atıyor yoksa gerçek mi?

Arkadaşlar, bir arkadaşım söyledi. Biliyorsunuz, mobilde granny slendrina gibi korku oyunları var. Ben de YouTube'a video çekmek için yükledim ama arkadaşım korku oyunları cihazı bozuyormuş. Cihazı kendi kendine açıp kapatıyormuş dedi ve ben de biraz tedirgin oldum. Bu konuyu açtım. Arkadaşım yalan mı atıyor yoksa gerçek mi?

Hayır. Yalan söylüyor arkadaşınız. Size korkutmak istemiş. Başarılı da olmuş.

1623607358873.png

Play Store'dan indiriyorsunuz farkındaysanız, virüs olma gibi bir ihtimal yok.

Hayır virüslü değil, fakat bu benim anımı hatırlattı 😂

Arkadaşlar, bir arkadaşım söyledi. Biliyorsunuz, mobilde granny slendrina gibi korku oyunları var. Ben de YouTube'a video çekmek için yükledim ama arkadaşım korku oyunları cihazı bozuyormuş. Cihazı kendi kendine açıp kapatıyormuş dedi ve ben de biraz tedirgin oldum. Bu konuyu açtım. Arkadaşım yalan mı atıyor yoksa gerçek mi?

Hocam random atamıyorum konunuz bayağı komikmiş. Play Store gibi bir yerden virüs bulaşması imkansız gibi bir şey.

Play Store gibi bir yerden virüs bulaşması imkansız gibi bir şey.
Play Store'dan indiriyorsunuz farkındaysanız, virüs olma gibi bir ihtimal yok.
Play Store gibi yerlerden kuruyorsanız sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Aslında Play Store'de virüs olabiliyor evet. Pek kaynak bulamadım ama şunlar var;

Geri
Yukarı