Çözüldü Bluetooth açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

charliem

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, laptopımda sorunsuz bir şekilde Bluetooth kulaklığımı kullanıyordum, sonra şarjı bitince AirPods'u bağlamak istedim. O sırada bilgisayar bir dondu, afalladı. Ben de sonra Bluetooth'u Windows 10 kapama yerinden kapadım, yani ayarlardan. Ne olduysa orada oldu. Şimdi Bluetooth'u hiçbir şekilde açamıyorum. Ayarlarda açma yeri de yok. Bilgisayarı format attım belki düzelir diye ama sonuç vermedi. Şu an Bluetooth'umu kullanamıyorum. Yardımınız dokunursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Uzun uğraşlar sonucu çözüme ulaştım. Anakarttan Wi-Fi entegresini temizledim. Belki oksit tarzı bir şey olmuştur veya kısa devre vs. bilmiyorum ama sorunum düzeldi. Teşekkür ederim.
Windows'u güncelle Bluetooth'u açmayı öyle dene. Bir sonuç elde edemezsen FN tuşları ile Bluetooth simgesini kullanarak çalıştırmayı dene aksi halde Bluetooth kartın zarar görmüş olabilir diye düşünüyorum.

Uzun uğraşlar sonucu çözüme ulaştım. Anakarttan Wi-Fi entegresini temizledim. Belki oksit tarzı bir şey olmuştur veya kısa devre vs. bilmiyorum ama sorunum düzeldi. Teşekkür ederim.

Çözüm

Geri
Yukarı