Bluetooth Çalışmıyor

Myowol

Kilopat
Daha fazla  
Dizüstü bilgisayarımda Bluetooth neredeyse yok oldu diyebilirim.

Driver'ları yüklü, hizmetlerden durumu "Çalışıyor" ama bilgisayarım Bluetooth'u algılamıyor.

Driver'ı silip tekrar yüklemeyi denedim ama işe yaramadı.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    7,1 KB · Görüntüleme: 105
Windows 10 servislerinde Bluetooth hizmetinin devre dışı olup olmadığını konrtol edebilirsiniz. Ayrıca Bluetooth sürücünüzün Ayrıntılar kısmına gelerek donanım kimliğini paylaşabilir misiniz?

Win + R kombinasyonu ile karşınıza gelen çalıştır pencerresine services.msc yazın ve Bluetooth Destek Hizmeti adında bir hizmetin kapalı olup olmadığını kontrol edin. Diğer Bluetooth hizmetlerinin de durumunu kontrol edin.

Bluetooth Destek Hizmeti, Bluetooth Ses Ağı Geçidi Hizmeti ve BluetoothUserService_33e28 çalışıyor durumda. Başka Bluetooth hizmeti göremedim.

Tüm Bluetooth hizmetlerini devre dışı bırakın ve aygıt yöneticisinden Bluetooth sürücüsünü kaldırmayı deneyin. Bunların ardından sisteminizi yeniden başlatın.

Yeniden başlatma sonrasında Bluetooth sürücünüzü tekrardan indirin ve Bluetooth hizmetlerini tekrardan başlatın. Bunun ardından da sisteminizi yeniden başlatın ve sorununuzun devam edip etmediğini bildirin. Bu adımlar dışında yardım edebileceğim bir kısım blunmuyor.

Ayrıca sistem özelliklerinizi de yazar mısınız?

Geri
Yukarı